Róża zaklęta w krysztale - Centrum Kuponów Rabatowych - Kwiaty w 2h + potwierdzenie SMS

Prezent na pierwszą randkę dla nowo poznanej dziewczyny

Dziewczyna, którą poznałeś na imprezie, delegacji lub szkoleniu albo taka, którą zaczepiłeś na ulicy dała Ci prawdziwy numer. Gratulacje! Jeśli pojawi się na spotkaniu, to znaczy, że zrobiłeś na niej dobre (pierwsze) wrażenie i myśli, że miło spędzicie czas. Jesteś według niej dość przystojny i być może masz to coś. Przyjdzie, żeby się dobrze bawić i zobaczyć jakim facetem jesteś! Ona też wpadła Ci w oko, więc na pewno chcesz zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. Naturalnym pytaniem jest:

Czy dawać kwiaty/prezent na pierwszej randce?

Jeśli nie przyniesiesz kwiatów, dziewczyna może pomyśleć, że jesteś wyrachowany lub źle zorganizowany (nie zdążyłeś pójść przed randką do kwiaciarni). Tak czy inaczej brak bukietu nie zniechęci jej do Ciebie, bo to jedynie miły dodatek - sam zdecyduj, czy chcesz być miły.

Nie przynosząc upominku na pierwszą randkę prawdopodobnie poczujesz się nieswojo w otoczeniu mężczyzn, którzy to zrobili i ich rozpromienionych partnerek. Szczególnie jeśli dziewczyna okaże się naprawdę piękna, słodka i interesująca. Nie tłumacz w takiej sytuacji dlaczego ona nie dostała kwiatów (Myślałem, że nie przyjdziesz - słodkie), nie żartuj nerwowo, że Twoim prezentem dla niej są sztuczne kwiaty zdobiące kawiarnię i nie obiecuj, że następnym razem dostanie cały bukiet. To urocze, ale ona już dawno wybaczyła Ci brak kwiatów, a nic nie boli tak bardzo, jak niespełniona obietnica. Zapomnij o kwiatach (po raz drugi) i skoncentruj się na tym, by dziewczyna czuła się wspaniale w Twoim towarzystwie. Zawsze możesz kupić kwiaty zabierając ją po randce na króciutki spacer.

Choć prezent nie jest najważniejszy, warto dać kobiecie kwiaty! Podarowując je pokażesz klasę i stworzysz serdeczną atmosferę.

Jakiego koloru kwiaty wybrać? Czerwone róże sprawdzą się zawsze. Podarowane na pierwszej randce symbolizują zauroczenie. Jasny kolor kwiatów zasugeruje dziewczynie, że jesteś opiekuńczym mężczyzną. Białe i kremowe kwiaty wydają się zbyt oficjalne, więc na pierwsze spotkanie wybierz raczej różowe. Jeśli chcesz, aby upomienk od Ciebie był niepowtarzalny, zdobądź fioletową różę.

Ile kwiatów dać dziewczynie na pierwszej randce? Nie kupuj na spotkanie z nowo poznaną dziewczyną wielkiego bukietu, żeby jej nie wystraszyć. Duży bukiet zajmuje niepotrzebnie miejsce na stoliku i przeszkadza podczas spaceru. Pojedynczy, dorodny kwiat ze skromnym przybraniem lub bukiecik z 3-5 drobnych kwiatów będzie idealny.

Na co zwrócić uwagę? Zadbaj o to, aby kwiaty były świeże i ładne. Odpakuj je zanim spotkasz się z dziewczyną i wręczaj płatkami do góry.

Dobrym upominkiem na pierwszą randkę będą też subtelne, ale gustowne słodkości.

Czekoladki Chocolissimo
Prezent na pierwszą randkę: Czekoladki

Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś,
ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli.

- Maya Angelou

Podsumowując, Twoim priorytetem przed pierwszą randką powinno być stworzenie możliwości poznania się w miłym otoczeniu. Skromny upominek sprawi, że dziewczyna poczuje się wyjątkowo, więc nie ma się nad czym zastanawiać - kup mały bukiet i czekoladki!

Roxanne
Odświeżone: 26-09-2013
Napisane: 26-06-2013

Copyright © 2014 Roksana Skorupa. All rights reserved.