Gdzie kupić prezent? 🎁

Czekoladowe samochody

Czekoladowych samochodów nie pokazano jeszcze w Top Gear, nie recenzował ich Jeremy Clarkson, a za ich kierownicą nie siedzi Stig z białej czekolady. Co z tego? I tak są rewelacyjne!

Czekoladowe auto to świetny prezent dla faceta bez względu na okazję, a także rewelacyjny pomysł na niespodziankę z okazji zdania egzaminu na prawo jazdy. Wybierz idealne auto dla ukochanej osoby!

Czekoladowy Garbus, czekoladowy VW Beetle

VW Beetle. Na początku 2012 roku do Europejskich salonów trafił nowy VW Beetle, który jest według Jonathana Browninga (dyrektora generalnego Volkswagen Group of America) bezpieczniejszy i bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek, a prowadzenie go sprawia jeszcze większą frajdę. Niezwykle nas to cieszy, jednak w tym roku jeszcze lepszy Garbus może trafić wprost do Twojego salonu! Garbus z czekolady nie jeździ na benzynę - więc jest tani w utrzymaniu - ani na gaz - więc możesz parkować nim na parkingach podziemnych! W ramach rozrywki możesz popchać go po stole. Ponadto, to czekoladowe auto jest całkowicie bezpieczne! Dla pewności przeprowadź na nim crash test!

Czekoladowy Garbus (39.89zł)

Rocznik 2013
KM 0
Segment Lower Medium
Typ nadw./il. drzwi Coupe/2
Prędkość maks. zależy od Twojej kondycji
Wymiary 14 x 7 x 6 cm
Cena 39.89zł lub 16.90zł (mini)
Wysyłka 24h

Czekoladowe BMW Z3 Roadster

BMW Z3 Roadster. BMW Z3 Roadster to kultowy roadster znany z filmu Golden Eye. Autorem projektu zet-trójki jest Joji Nagashima. To auto oraz wszystkie inne prezentowane tu czekoladowe ikony motoryzacji są natomiast stworzone przez wybitnych, europejskich czekoladników. BMW Roadster został zaprojektowany, by w pełni rozkoszować się jazdą, a masło kakaowe, z którego zrobiona jest jego czekoladowa wersja, uważane jest przez niektórych za afrodyzjak. Nie gwarantuję aż takich przeżyć, ale jako jedna z kobiet posiadających uroczą słabość do czekolady zapewniam, że osoba, która dostanie od Ciebie tak orygianlny prezent poczuje się wyjątkowo!

Czekoladowe BMW (49.50zł)

Rocznik 2013
KM 0
Segment Upper Medium
Typ nadw./il. drzwi Roadster/2
Prędkość maks. większa niż czekoladowego garbusa
Wymiary 18 x 8,5 x 7,6 cm
Cena 49.50zł
Wysyłka 24h

Czekoladowe Porsche Carrera 911

Porsche Carrera 911. Moim ulubionym autem z czekolady jest czekoladowe Porsche 911 Carrera. Dlaczego? Czekoladowy porszak jest najpiękniejszy, idealnie wyprofilowany, inspiruje swoim wyglądem i rozbudza wyobraźnię, zupełnie jak oryginał. Podarowałam je bratu - bardzo mu się podobało i mimo, że może stać w temperaturze pokojowej, trzymał je w lodówce, żeby jak najłużej się nim cieszyć :)

Czekoladowe Porsche (44.80zł)
Czekoladowe Porsche Cabrio (44.80zł)

Rocznik 2013
KM 0
Segment Luxury
Typ nadw./il. drzwi Coupe/2
Prędkość maks. większa niż czekoladowego BMW
Wymiary 16 x 7,4 x 4,8 cm lub 10,2 x 4,6 x 3,5 cm
Cena 44.80zł lub 19.90zł (mini)
Wysyłka 24h

Czekoladowe auto dla dziewczyny?

Czekoladowy samochód to idealny prezent od mężczyzny dla kobiety lub od kobiety dla mężczyzny, ponieważ łączy w sobie cząstkę tego, co emocjonujące i wybitnie męskie - motoryzacji - z tym, co kobiece i rozkoszne - z czekoladą.

Czekoladowa bryka zachwyci chłopaka, ale to również genialny prezent dla dziewczyny! Samochody budzą wielkie emocje, a kobiety to uwielbiają. Choć wiele z nas nie zna się tak dobrze, jak mężczyźni na tym, co kryje się pod maską, czekoladowe samochody eliminują ten problem! W dodatku, pojazdy z czekolady zamiast spalin wydzielają hormony szczęścia!

Odwiedź dealera czekoladowych samochodów!

Roxanne

Odświeżone: 07-07-2021
Napisane: 11-10-2011

Copyright © 2021 Roxanne