Gdzie kupić prezent? 🎁

Uwielbiamy drogie prezenty?

Drogi prezent dla dziewczyny

Marilyn Monroe powiedziała kiedyś:

I don't want to make money, I just want to be wonderful.

Podobnie jest z otrzymywaniem podarunków. Drogi prezent z pewnością sprawi, że kobieta poczuje się wyjątkowo, a jednak w rzeczywistości nie oczekujemy od mężczyzn drogich prezentów. Nie jesteśmy dziećmi, więc same możemy zarobić na swoje zabawki. To, czego pragniemy od Was, to być doceniane i raz na jakiś czas rozpieszczane, co da się robić bez użycia karty kredytowej. Miłe niespodzianki, odrobina klasy i wyczucia wystarczy.

Oczywiście w głębi serca każda kobieta marzy o tym, by dostać od mężczyzny ekskluzywny prezent. Nie wynika to bynajmniej z naszej próżności, lecz z faltu, że takie prezenty podarowuje się jedynie wyjątkowej kobiecie. Elegancka biżuteria, włoska bielizna, luksusowe czekoladki czy wielki, romantyczny bukiet róż pokazują, że kobieta zajmuje w Twoim życiu szczególne miejsce. Mimo to, dbanie o kobietę każdego dnia i bycie przy Niej gdy tego potrzebuje jest zdecydowanie ważniejsze niż świecidełka.

Kobieta prawdopodobnie nie przyjmie prezentu, szczególnie drogiego, jeśli:

Najważniejsze okazje w roku dla kobiety - dni, w których brak jakiegokolwiek prezentu od Ciebie byłby nie na miejscu - to:

Celebrowaniem wspólnych chwil umocnisz Waszą więź. Prezent może być przemiłą niespodzianką dla dziewczyny:

Podsumowując...

Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, ale od Was chcemy miłości!

Napisane: 23.08.2012
Oświeżone: 18.11.2012