Gdzie kupić prezent? 🎁

Idealny prezent

Kobieta docenia każdy miły gest, taki jak przygotowanie śniadania, pomoc w zrobieniu zakupów czy masaż. Prezentami, które robią na niej wrażenie są również drobiazgi dawane bez okazji i inne niespodzianki, które z jednej strony dostarczają pozytywnych emocji, a z drugiej świadczą o tym, że jesteś aktywnym mężczyzną z inicjatywą i poczuciem humoru. Jednak na szczególne okazje - np. urodziny, Dzień Kobiet albo Rocznicę Ślubu - chcesz podarować ukochanej osobie coś więcej niż skromny upominek, prawda? Jeśli zależy Ci na tym, by Twój prezent zachwycił dziewczynę, jesteś we właściwym miejscu!


Lubię Cię


Naprawdę Cię lubię


Kocham Cię


Zawsze będę Cię kochał

Dobrze gdy prezent jest adekwatny do Waszego zaangażowania w relację. Logika takiego podejścia jest oczywista, ale dlaczego właściwie warto zwlekać z kupowaniem drogich podarunków? Po pierwsze, skromne prezenty pozwalają świetnie rozbudzać emocje i budować pożądane w stałym związku napięcie, więc po co spieszyć się z wydatkami? Po drugie, dając prezent pokazujesz, że obdarowywana osoba jest dla Ciebie ważna i doceniasz to, co dla Ciebie zrobiła. Na pierwszej randce możesz subtelnie wyrazić swoje zauroczenie kobietą, ale bardziej okazałe prezenty dawaj po dłuższej znajomości, by celebrować kolejne wspólne sukcesy. Prezenty są szczególnie istotne po zaręczynach i ślubie.

Idealny prezent

Wyjątkowy prezent

Nie jest tajemnicą, że kobieta lubi być zdobywana i chce, aby jej mężczyzna się nią interesował. Im bardziej zależy Ci na drugiej osobie, tym więcej o niej myślisz, mocniej się o nią troszczysz, chcesz wiedzieć, czego pragnie i dawać jej to. Wszystko, co powie Twoja dziewczyna możesz wykorzystać, by spełnić dzięki Twojemu prezentowi choć skrawek jej marzeń. Bardzo dobrym pomysłem jest podarowanie rzeczy, którą się kiedyś zachwycała, lecz której w danej chwili zupełnie się nie spodziewa. Inną udaną strategią jest wypytanie przyjaciół i rodziny, co chciałaby dostać i wymyślenie na tej podstawie czegoś lepszego!

Wyjątkowy, czyli unikatowy lub oryginalny podarunek to coś trudnego do zdobycia, np. prezent z autografem, prezent ze szczyptą humoru, np. ciekawy produkt ze zrobionym przez Ciebie zabawnym zdjęciem lub pomysłową grafiką albo coś z odrobiną szaleństwa. Skok na bungee, parasailing, FlyBoard, jazdę Lamborghini i dużo więcej zwariowanych doświadczeń zorganizuje dla Was Wyjątkowy Prezent.

Romantyczny prezent

Uwielbiamy dostawać od mężczyzn to, co kobiece i co pobudza nasze zmysły: wzrok (piękne kwiaty i biżuteria), smak (czekolada), węch (perfumy), dotyk (seksowna bielizna, zmysłowa pościel) oraz słuch (komplementy!). Prezent nie musi być wymyślny, by się spodobał - czasem strzałem w dziesiątkę są oczywiste kwiaty!

Romantyczny prezent Personalizowany prezent Kwiatek z czekolady

Personalizowany prezent

Prezent będzie prawdziwie unikalny dopiero gdy go spersonalizujesz. To świetna okazja, by wykazać się ponadprzeciętną fantazją i kreatywnością. Trochę czasu i chęci może zaowocować niepowtarzalnym i niezapomnianym prezentem! Rozważ takie opcje, jak:

Czekoladki ze zdjęciem Prezent ze zdjęciem Róża zaklęta w krysztale

Idealnym prezentem będą zupełnie inne rzeczy w zależności od wielu czynników, takich jak okazja, Wasza relacja, osobowość i styl kobiety, a jednak bardzo wiele nas łączy. Jeśli mój tekst zainspirował Cię do podarowania czegoś niezwykłego ukochanej osobie, podziel się nim z przyjaciółmi :)

Roxanne

Odświeżone: 26.09.2013
Napisane: 24.09.2012

Konkretne pomysły na prezenty znajdziesz też wśród oryginalnychromantycznych prezentów.

Copyright © 2021 Roxanne