Gdzie kupić prezent? 🎁

Dziewczyna nie chce prezentu

Gdy dziewczyna mówi, że nie chce prezentu, może to oznaczać jedną z czterech rzeczy.

Zacznijmy od sytuacji, w której dziewczyna twierdzi, że nie chce prezentu i faktycznie nie chce go od Ciebie dostać. Ma to miejsce wtedy, gdy nie podobasz się jej, ale nie chce Ci powiedzieć bezpośrednio, że nie jesteś w jej typie. Jest miła, lecz odrzuca Twoje zainteresowanie i zaangażowanie, mając nadzieję, że dasz sobie spokój.

Druga możliwość, to poczucie, że próbujesz kupić jej względy. Na początku znajomości staraj się zaimponować kobiecie inaczej niż swoim bogactwem i hojnością. Prezenty są jedynie miłym dopełnieniem damsko-męskich relacji.

Jeśli jesteście parą w trudnej sytuacji finansowej, być może Twoja dziewczyna chce uchronić Cię przed dodatkowymi wydatkami, aby szybciej spłacić kredyt, nie popaść w długi lub kupić potrzebne rzeczy do domu. Pomimo jej dobrych intencji, zdecydowanie powinieneś wręczyć jej prezent, oczywiście na miarę Twoich możliwości. Postaraj się o drobny prezencik, np. w postaci kwiatu albo własnoręcznie zrobionej niespodzianki.

Wreszcie, jeśli sam zapytałeś o to, czy będziecie sobie kupować w tym roku prezenty na konkretną okazję, a Twoja dziewczyna odpowiedziała, że nie musisz jej nic dawać albo wprost, żebyś nie dawał żadnego prezentu, nie wierz jej! Ma nadzieję, że i tak dostanie od Ciebie chociaż niewielki upominek. Będzie jej bardzo przykro jeśli potraktujesz te słowa dosłownie i stwierdzi, że Ci na niej nie zależy. Cóż, będzie mieć rację.

Dlaczego powiedziała to mając na myśli coś przeciwnego? Po pierwsze, dlatego, że jest kobietą, a my czasami tak robimy :) Po drugie, ma to głębszy sens. Pewne rzeczy w życiu mają wartość tylko wtedy, kiedy są robione dobrowolnie, natomiast tracą ją zupełnie dawane pod przymusem.

Miłość jest wspaniałym przykładem. Jak wartościowa byłoby dla Ciebie wyznanie uczuć gdybyś mógł usłyszeć od kobiety Kocham Cię jedynie celując w nią naładowanym pistoletem?

Z prezentami jest tak samo, przynajmniej jeżeli chodzi o kobiety. Jeśli dajesz jej prezent, bo tak wypada, nie jest to ani trochę miłe, ale jeśli starasz się znaleźć coś wyjątkowego dla niej, pomimo zapewnień, że nie musisz tego robić, Twój prezent będzie miał dla kobiety ogromną wartość.

Poznaj 4 najważniejsze okazje.

Odświeżone: 30-10-2013
Napisane: 22-03-2011

Skromny podarunek Skromny podarunek
20zł