Gdzie kupić prezent? 🎁

Prezent z okazji zdania egzaminu na prawo jazdy

Egzamin na prawo jazdy wiąże się ze sporymi emocjami. Czasami łatwiej wyjechać na miasto przez ogrodzenie niż zaliczając łuk. Uczcij zdany egazmin na prawko wyjątkowym prezentem! Za chwilę poznasz 3 oryginalne pomysły. Zaczniemy od czekoladowych, a skończymy na ekstremalnych!

Czekoladowe samochody

Czekoladowy samochód, VW Garbus
Czekoladowy Garbus

Co kupić dziewczynie, która zdaje na prawko? Poza prawdziwym samochodem nie ma bardziej trafionego prezentu z okazji egzaminu na prawo jazdy niż czekoladowe auto! Zamówisz je oczywiście u czekoladowego dealera. Jeśli nie możesz towarzyszyć dziewczynie w tym ważnym dniu, wybierz opcje dodatkowe: ozdobne opakowanie i uroczą wstążkę, a następnie zleć dostarczenie czekoladowego auta wprost pod dom świeżo upieczonego kierowcy! Zapraszam do zapoznania się ze smakowitą ofertą czekoladowego salonu samochodowego!

Czekoladowe Porsche 911 Carrera

Porsche z czekolady, czekoladowe Porsche 911 Carrera

Mój faworyt wśród samochodów z czekolady. Czekoladowe Porsche zachowało nie tylko seksowną linię nadwozia, ale także nieposkromiony urok oryginału. Cudownie byłoby móc wspominać, że Porsche było naszym pierwszym samochodem, prawda? Podaruj je dziewczynie z okazji egzaminu na prawo jazdy!

Wymiary: 16 x 7,4 x 4,8cm
Kup czekoladowe Porsche za 44.80zł
Wymiary: 10,2 x 4,6 x 3,5cm
Kup małe czekoladowe Porsche za 19.90zł

Czekoladowe BMW Z3 Roadster

BMW z czekolady, czekoladowy BMW Roadster Z3

Kultowy roadster BMW z czekolady w ustach Twojej dziewczyny będzie smakował równie pysznie, co smak zwycięstwa po zdanym egzaminie na prawko. W prezencie, zaparkuj dla niej przed WORDem czekoladowe BMW!

Wymiary: 18 x 8,5 x 7,6cm
Kup czekoladowe BMW za 49.50zł

Czekoladowy Garbus VW Beetle

Garbus z czekolady, czekoladowy VW Beetle

Czekoladowy Garbus podarowany Twojej dziewczynie z okazji zdania egzaminu na prawko zapewni podwójnie słodkie wspomnienia. A co jeśli nie zda? Po oblanym prawku polecam prezent na pocieszenie w formie crash testu na czekoladowym VW Beetle (możecie wyskrobać L na dachu)!

Wymiary: 14 x 7 x 6cm
Kup czekoladowego garbusa za 39.89zł

Pojazdy z czekolady

Motocykl z czekolady, czekoladowy motocykl

W ramach gratulacji po otrzymaniu prawa jazdy możesz podarować dziewczynie zestaw różnych pojazdów z pysznej czekolady. Jeśli dopiero uczy się zasad panujących na drodze, pomóż jej opanować skrzyżowania wyjaśniając za pomocą czekoladowych samochodów istotę pierwszeństwa przejazdu!

Wymiary pudełka: 20 x 12 x 2cm
Kup czekoladowe samochody za 33.49zł

Czekoladowy motocykl

Motocykl z czekolady

Nie zapomniałam o wyjątkowych dziewczynach, które zdają egzamin na prawo jazdy kategorii A. Jeśli Twoja kobieta zalicza się do tego elitarnego grona, a Ty chciałbyś jej pogratulować, daj jej w prezencie przepyszny czekoladowy motocykl!

Wymiary: 2,5 x 16 x 8cm
Kup czekoladowy motocykl za 39.50zł

Prawo do lepszej zabawy!

Prawo jazdy to nie tylko prawo do poruszania się po drodze samochodem. Prawko otwiera również bramę do ciekawych wyzwań i intensywnych przeżyć! Jeśli lubisz dawać wyjątkowe prezenty i chętnie wybrałbyś się z dziewczyną do Warszawy, Katowic, Trójmiasta lub Poznania, mam dla Ciebie kolejny rewelacyjny pomysł na prezent po zdanym egzaminie na prawko. Kurs doskonalenia jazdy w ekstremalnych warunkach to podarunek, o którym Twoja dziewczyna będzie opowiadać przez wiele, wiele lat. Śliska nawierzchnia, nierówności, nagłe przeszkody... Jednym słowem świetna, pouczająca zabawa! Twoja dziewczyna nauczy się panować nad samochodem w niebezpiecznych sytuacjach i nietypowych warunkach.

Zdanie egzaminu na prawo jazdy to wymarzona okazja do świętowania z pompą! Podaruj dziewczynie czekoladowy samochód, zapisz ją na ekstremalny kurs doszkalający lub zabierz na gokarty i cieszcie się razem dodatkową dawką pozytywnych emocji! Zrób zdjęcia, a potem umieść najlepsze na prezencie ze zdjęciem (Megakoszulki)!

Roxanne

Odświeżone: 06-11-2020
Napisane: 24-09-2012

Copyright © 2021 Roxanne