Romantyczny prezent na Święta: Złota Róża i Róża w Krysztale

Jeśli chcesz podarować w te Święta coś niezwykle pięknego i wymownego ukochanej kobiecie, Złota Róża będzie idealnym wyborem.

Złota róża Foto: Złota Róża to romantyczny prezent z klasą, który zachwyci kobietę, którą kochasz. Idealny prezent na Święta dla żony lub narzeczonej.

Złota Róża

Podarowanie Złotej Róży jest pięknym sposobem na wyrażenie miłości. Złota Róża to naturalna czerwona róża zatopiona w szczerym złocie (24-karatowym), zatem, podobnie jak czerwona róża, symbolizuje ona miłość i namiętność. Czerwone róże stały się jednak zbyt powszechne, by mogły powiedzieć bez słów, że kochasz. Podarowując ukochanej dziewczynie na Święta Bożego Narodzenia Złotą Różę nie pozostawiasz cienia wątpliwości, jak wiele dla Ciebie znaczy.

Zamów Złotą Różę! (299zł). Wysyłka w 24h!

Możesz też zobaczyć inne pomysły na romantyczny prezent albo zamówić dla ukochanej kobiety piękne kwiaty!

Jak napisano w sklepie Wieczna Róża:

Aby stać się Wieczną Różą, każdy kwiat przechodzi 40-etapowy proces trwający 5 dni. Podczas tego procesu nakładanych jest od 4 do 5 warstw ochronnych niklu i miedzi, a następnie dodawana jest warstwa najwyższej jakości metalu szlachetnego. Aby wzmocnić główkę róży, zostaje ona zatopiona w wosku, co powoduje, że staje się twarda i trudna do uszkodzenia.

Do każdej Złotej Róży dołączany jest Certyfikat Autentyczności, gwarantujący najwyższą jakość wyrobu.

Ideą prezentów świątecznych jest obdarowywanie szczególnie bliskich nam osób, które kochamy. Złota Róża doskonale wpisuje się w tę ideę. Możesz ją podarować siostrze, mamie lub innej kobiecie z rodziny, ale dla nikogo nie będzie mieć tak ogromnej wartości emocjonalnej, jak dla Twojej partnerki.

Róża w Krysztale

Wspaniałym, romantycznym podarunkiem dla ukochanej kobiety jest róża w krysztale (86zł). Trójwymiarowy kwiat zaklęty w kryształowej statuetce z Twoją dedykacją ozdobi dom i już zawsze będzie przypominał o tym, co Was łączy. Tak subtelny, ale znaczący podarunek będzie wyjątkowym prezentem dla narzeczonej lub wzruszającym prezentem na Rocznicę Ślubu dla żony.

Trójwymiarowa róża wygrawerowana w krysztale

Zobacz więcej róż grawerowanych w kryształach.Roxanne, 04-11-2011
Ostatnia aktualizacja: 24-09-2017

Copywrite by Roksana Skorupa