top of page

Oryginalny prezent
dla chłopaka

Oryginalny prezent dla chłopaka – Gra planszowa Monopoly Tatry i Zakopane
Oryginalny prezent dla chłopaka
– gra Monopoly Tatry i Zakopane

Kultowa gra Monopoly - Tatry w wyjątkowej odsłonie, która zachwyci miłośnika tatrzańskich uroków. Nie ma to jak wykupować ukochane miejsca z własnych wakacyjnych wypraw. Szczególnie, jeśli macie lub planujecie mieć stamtąd piękne wspomnienia.

107.09 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Personalizowana koszulka dla niego. Megakoszulki
Oryginalny prezent dla chłopaka
– koszulka z jego nazwiskiem

Spraw, aby Twój mężczyzna poczuł się wyjątkowo, projektując specjalnie dla niego unikalną koszulkę. Może to być koszulka z jego nazwiskiem i ulubioną liczbą. Odkryj gotowe koszulki z oryginalnymi nadrukami dla chłopaka: propozycje 1 i propozycje 2.

89.90 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Gadżet, kula plazmowa
Oryginalny prezent dla chłopaka
– kula plazmowa

Kula plazmowa to oryginalny prezent dla chłopaka, który tworzy piorunujący efekt. Emituje ona strumienie czerwonego i niebieskiego światła plazmowego. Wystarczy tylko włączyć wtyczkę do gniazdka. Dotknięcie kuli powoduje zbieganie się błyskawic w Twoją stronę. Ten gadżet zrobi wrażenie na mężczyźnie.

99 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Dekoracja na biurko, kalendarz magnetyczny 365. Philippi
Oryginalny prezent dla chłopaka
– kalendarz magnetyczny

Na zawsze aktualny kalendarz magnetyczny to gadżet, który przyciąga uwagę swoją oryginalnością. Jest wyszukanym, ponadczasowym podarunkiem, który zaciekawi każdego, kto na niego spojrzy. Wspaniały pomysł na prezent urodzinowy lub biznesowy dla niego.

149 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Przeżycie: Jazda monster-truckiem
Oryginalny prezent dla chłopaka
– jazda monster-truckiem

Jednym z pięciu języków wyrażania miłości jest wspólne spędzanie czasu wysokiej jakości. Wzbogać relację z Twoim mężczyzną, robiąc mu oryginalny prezent w formie przeżycia, np. jazdę monster-truckiem. Bądź przy nim przynajmniej po wyjściu z auta, aby ten koktajl pozytywnych emocji na zawsze kojarzył mu się z Tobą.

od 129 zł

Wyjątkowy prezent dla chłopaka – Dekoracja Sztormowa Kropla z kryształkami mineralnymi
Oryginalny prezent dla chłopaka
– sztormowa kula

Sztormowa kropla jest oryginalnym prezentem dla chłopaka, ponieważ jej wnętrze zmienia się w zależności od pogody. W tej nowoczesnej ozdobie znajdują się kryształki, których ułożenie przeorganizowuje się wraz ze zmianami ciśnienia atmosferycznego.

129 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Czarny kubek zmieniający kolor z nadrukiem Kocham Cię, Skarbie. Megakoszulki
Oryginalny prezent dla chłopaka
– magiczny kubek

Magiczny kubek Kocham Cię, Skarbie! to oryginalny prezent, który mogłaby zrobić jedynie czarująca kobieta. Jest to czarny, ultra męski kubek, który pod wpływem gorącego napoju ujawni dla Twojego chłopaka piękne wyznanie od Ciebie. 

58.90 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Korkociąg Parrot Proust, kolorowy. Alessi
Oryginalny prezent dla chłopaka
– korkociąg z otwieraczem papuga

Bardzo ładny i unikalny korkociąg i otwieracz papuga. Motyw papugi przywoła w umyśle chłopaka obraz tropikalnych wysp, co pomoże mu szybciej zapomnieć o poważnym, męskim świecie i przejść w stan błogiego relaksu i adoracji Ciebie podczas Waszej domowej randki przy winie.

247 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Czekoladowy telegram z literkami ułożonymi w wiadomość Jesteś całym moim światem. Chocolissimo
Oryginalny prezent dla chłopaka
– czekoladowy telegram

Co napisałabyś chłopakowi w czekoladowym telegramie o własnej treści? Słowa Waszej ulubionej piosenki, czarujący komplement, a może sekretną propozycję nie do odrzucenia (Pocałuj mnie 💋)? Jeśli szukasz prezentu dla chłopaka do 50zł, wybierz telegram Kocham Cię!

99.40 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Mapa-zdrapka Tatry
Oryginalny prezent dla chłopaka
– mapa-zdrapka tatrzańskich szlaków

Jeżeli Twój chłopak uwielbia wędrówki po Tatrach, spodoba mu się mapa Tatr do zdrapywania, na której może zaznaczać przemierzone szlaki. Zobacz wszystkie mapy-zdrapki na prezent dla niego, w tym mapy Polski, Europy i świata.

129 zł

oryginalny-prezent-dla-chlopaka-dlugopis-uv.webp
Oryginalny prezent dla chłopaka
– długopis UV

Drobny prezent, który może sprawić chłopakowi wiele frajdy. Długopis UV to oczywiście długopis, którego tusz widać jedynie pod ultrafioletem. Światełko UV znajduje się na jego czubeczku. Super pomysł na fajny, tani upominek dla chłopaka na Święta.

29 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Projektor Laserowy Kosmos
Oryginalny prezent dla chłopaka
– laserowy kosmos

Oryginalny prezent dla niego, który sprawdzi się jako oderwanie od codzienności lub stworzenie magicznej atmosfery podczas domowej randki. Laserowy kosmos wprowadzi magię do pomieszczenia, w którym Twój partner go uruchomi, rozświetlając ścianę fascynującym efektem świetlnym.

289 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Produkty z własnym nadrukiem. Megakoszulki
Oryginalny prezent dla chłopaka
– upominek z własnym nadrukiem

Produkt z Twoim własnym nadrukiem, na przykład żartem, który tylko Wy rozumiecie, to fantastyczny i przede wszystkim oryginalny prezent dla chłopaka. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz dla niego niepowtarzalny upominek: od kubka, poprzez koszulkę, aż po bokserki.

od 24.90 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Kryształ z motocyklem i dedykacją. Kryształy 3D
Oryginalny prezent dla chłopaka
– statuetka z motocyklem 3D

Chłopakowi, którego miłością są motocykle, napisz dedykację w krysztale z trójwymiarowym modelem tego pojazdu. Dla wielbicieli jednośladów powstały trzy warianty statuetki: z klasycznym motocyklem, ze ścigaczem i z kaskiem motocyklowym. Każda z nich w 3D.

119 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Gadżet, kula decyzyjna ze stali szlachetnej, prezent biznesowy. Philippi
Oryginalny prezent dla chłopaka
– kula decyzyjna

Elegancka ozdoba na biurko, która może dodatkowo spełniać funkcję osobistej wyroczni. Kula decyzyjna to fajny gadżet z przymrużeniem oka, by oderwać się na chwilę od pracy. Wysokość: 5 cm.

129 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Przeżycie: skok ze spadochronem. Prezent Życia
Oryginalny prezent dla chłopaka
– skok ze spadochronem

Czy Twój chłopak kocha adrenalinę? Jeśli odważyłby się na skok ze spadochronem, podaruj mu w prezencie tę niezapomnianą przygodę.

od 899 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Narzędzia z czekolady. Chocolissimo
Oryginalny prezent dla chłopaka
– narzędzia z czekolady

Oryginalnym prezentem dla mężczyzny, który lubi spędzać czas na udoskonalaniu samochodu lub majsterkowaniu w dowolnej formie, będą narzędzia z czekolady. Perfekcyjnie odwzorowane przybory spowodują błysk w oku ukochanego ze zdolnościami manualnymi.

57.90 zł

Oryginalny prezent dla chłopaka – Samoloty z czekolady. Chocolissimo
Oryginalny prezent dla chłopaka
– czekoladowe samoloty

Pilotowi, stewardowi, mechanikowi lotniczemu lub chłopakowi, który zwyczajnie pasjonuje się lotnictwem, koniecznie daj w prezencie samoloty z czekolady

45.90 zł

praktyczny-prezent-dla-chlopaka_edited

Praktyczne prezenty dla chłopaka

smieszne-prezenty-dla-chlopaka_edited

Śmieszne prezenty dla chłopaka

Oryginalny prezent dla chłopaka

Oryginalne prezenty dla chłopaka

Elegancki prezent dla chłopaka

Eleganckie prezenty dla chłopaka

zmyslowe-prezenty-dla-chlopaka_edited_edited

Zmysłowe prezenty dla chłopaka

bottom of page