top of page

Śmieszny prezent
dla chłopaka

Najnowsze pomysły na prezenty dla chłopaka

są wśród 22 zaskakujących prezentów na Święta dla Niego.

Do zobaczenia tam!

 

Jestem Partnerem Amazon oraz innych sklepów i otrzymuję wynagrodzenie z tytułu określonych zakupów dokonywanych za moim pośrednictwem. Co to oznacza? Niektóre linki do pomysłów na prezenty są linkami partnerskimi – jeśli w nie klikniesz i coś kupisz, mogę dostać prowizję

od sprzedaży. Koszt prowizji pokrywa sklep, a nie Ty. Dzięki temu mogę polecać różnorodne prezenty i pisać na blogu pomocne teksty. 

kula_plazmowa_edited_edited.jpg
Śmieszny prezent dla chłopaka, któremu podobał się Oppenheimer

Mężczyżni uwielbiają gadżety, które skrywają w sobie tajemnice Wszechświata. Kula plazmowa ma na szczęście niewiele wspólnego z bronią nuklearną! Wpisuje się za to świetnie w nagłe zainteresowanie energią oraz fizyką kwantową po obejrzeniu Oppenheimera. Przy plazmowej kuli Twój chłopak poczuje się jak w tajemniczym laboratorium Tesli.

159 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Śmieszna koszulka dla niego z tekstem Niby nie ma ideałów, a jednak jestem. Niebieska. Koszulkowo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– śmieszna koszulka Niby nie ma ideałów

Czy istnieje coś bardziej schlebiającego chłopakowi niż 

koszulka Niby nie ma ideałów, a jednak jestem, podarowana przez tak wspaniałą kobietę, jak Ty? Ten potężny boost dla ego Twojego chłopaka przełoży się pozytywnie na Twoją jakość życia. Doceniony i szanowany mężczyzna przeradza się stopniowo w rycerza w lśniącej zbroi dla Ciebie.

69 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Śmieszny kubek dla niego z napisem Potrzebuję Cię jak X potrzebuje D, XD. Megakoszulki
Śmieszny prezent dla chłopaka
– kubek Potrzebuję Cię jak X potrzebuje D

Kubek ze śmiesznym nadrukiem: Potrzebuję Cię jak X potrzebuje D to wbrew pozorom przejaw dojrzałej miłości. Przecież osobno dali byście sobie radę. Po prostu nie byłoby tak superowo i magicznie jak razem.

 

29 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Stalowe kostki do chłodzenia drinków Lounge. Blomus
Śmieszny prezent dla chłopaka
– stalowe kostki do chłodzenia napojów

Stalowe kostki do chłodzenia napojów to sposób na ochłodzenie drinków bez rozcieńczania ich kostkami lodu. Nie tworzą metalowego posmaku. To świetny pomysł dla chłopaka, który lubi fajne gadżety i pomysłowy design.

69 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Śmieszny papier toaletowy, banknoty 100 złotych
Śmieszny prezent dla chłopaka
– papier toaletowy 100 zł

Inflacja szaleje, a tymczasem papier toaletowy 100zł paradoksalnie zyskuje na wartości. Śmieszny prezent dla kolegi na rozbawienie w ciężkich czasach.

22 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Pilot do telewizora z czekolady. Chocolissimo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– pilot z czekolady

Pilotem z czekolady włączysz pozytywne wibracje. Możesz nim także czytać w myślach. Jak? Zażartuj, że czekoladowy pilot służy do sterowania Tobą, a wtedy dowiesz się, co kryje się w umyśle Twojego chłopaka. 

72.90 zł

smieszny-prezent-dla-chlopaka-czekoladowe-narzedzia.jpeg
Śmieszny prezent dla chłopaka
– narzędzia z czekolady

Chłopakowi, który lubi majsterkować, podaruj narzędzia z czekolady. Choć to zabawny prezent, nabierze dla niego przeogromnej wartości – a Ty zyskasz wiele w jego oczach – jeśli wręczając podarunek, podziękujesz mu za wszystko, co dla Ciebie robi.

66.95 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Pizza z czekolady i piwo z czekolady. Chocolissimo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– piwo i pizza z czekolady

Super pomysł na prezent dla chłopaka z efektem Wow! Butelka piwa i pizza z czekolady to coś zabawnego i zachwycającego, czego Twój chłopak na pewno się nie spodziewa. Zrobione z pysznej, belgijskiej czekolady. Butelka w skali 1:1. Na pizzy smakowite ciasteczka Leibniz, suszone owoce i orzeszki! Pychotka!

121.50 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Durszlak Potwór Spaghetti. OTOTO
Śmieszny prezent dla chłopaka
– durszlak Latający Potwór Spaghetti

Durszlak Latający Potwór Spaghetti spodoba się chłopakowi, który lubi astronomię, filozofię, fizykę, makaron, mitologię lub religię. Potwór jest bóstwem opisanym po raz pierwszy przez fizyka Bobby'ego Hendersona. 

68 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Zestaw kosmetyków do golenia dla niego z czekolady. Chocolissimo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– zestaw do golenia z czekolady

Jeśli Twój chłopak ma brodę, wybierz na śmieszny prezent dla niego zestaw do golenia z czekolady ze wstążką Dla Najlepszego Chłopaka. Są duże szanse, że jest bardzo dumny ze swojego zarostu. Przecież broda to atrybut męskości. Twój prezent z przymrużeniem oka sprawi, że Twój mężczyzna poczuje się wyjątkowo i sexy.

53.90 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka-kierowcy
Śmieszny prezent dla chłopaka
– zapach Wędzonego Boczku do auta

Zapach wędzonego boczku to najlepszy zapach do samochodu prawdziwego mężczyzny. Zaskocz śmiesznym prezentem chłopaka, który ma samochód i poczucie humoru!

Naturalny. Wykonany z drewna. Żadnych chemikaliów.

Wyprodukowano w Polsce.

28 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Balon z helem na zamówienie. Niebieskie w kształcie gwiazdy. Z tekstem Najlepszy mężczyzna na świecie. ForSomeone
Śmieszny prezent dla chłopaka
– balon z helem Najlepszy Mężczyzna

Czy wiesz, że mężczyzna nie pokocha kobiety bardziej za drogie prezenty? Co ciekawe, drobny gest uznania od dziewczyny zaimponuje chłopakowi o wiele bardziej. Śmieszny prezent dla chłopaka, który sugeruje, że on jest wyjątkowym mężczyzną w Twoich oczach, to strzał w dziesiątkę. Zamów dla niego np. balon z helem z napisam Najlepszy mężczyzna na świecie.

79.99 zł

smieszny-prezent-dla-chlopaka-kubek-nie-chce-misie.webp
Śmieszny prezent dla chłopaka
– kubek Kocham Cię bardziej niż wczoraj

Śmieszny prezent dla chłopaka, który cieszy każdego dnia, a w szczególności w te dni, w które nic mu się nie chce. Kubek Nie chce misie jest idealny, by na chwilę oderwać się od obowiązków i wyluzować. Czy myślisz, że spodoba się Twojemu mężczyźnie?

29.99zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Jajowar na jedno jajko WMF
Śmieszny prezent dla chłopaka
– jajowar

Zabawny prezent dla chłopaka, ktory jest zarazem ultra praktyczny. Jajowar ułatwi i przyspieszy codzienne przygotowywanie śniadania. Zadba również o idealnie przygotowane jaja, w zależności od preferencji: na miękko, półmiękko i na twardo. Supermanowi, który je kilka jajek na raz, podaruj jajowar na od 1 do 7 jajek.

169 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Śmieszne bokserki z nadrukiem UFO. Megakoszulki
Śmieszny prezent dla chłopaka
– bokserki UFO

Bokserki UFO to przykład śmiesznego, ale intymnego prezentu dla chłopaka. Dorób sobie do nich własną ideologię. Możesz na przykład napisać notkę dla niego, że jest nieziemsko dobry w łóżku.

119.90 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Pad do gier z czekolady. Chocolissimo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– pad do gier z czekolady

Pad do gier z czekolady to świetny wybór na prezent dla gamera. Dodaj do czekoladowego pada wiadomość, która zadziała na męską wyobraźnię, np. Zabawmy się.

72.90 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka-motocyklisty – Motocykl z czekolady. Chocolissimo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– motocykl z czekolady

Chłopakowi, który jest fanem motocykli, podaruj motocykl z czekolady. A co jeśli Twój chłopak nie jest wielkim fanem jednośladów? Na szczęście, istnieje cała seria samochodów z czekolady, a wśród nich m.in. Porsche i BMW. Wow!

89 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Telegram z czekoladowych liter o treści Be My Superman. Chocolissimo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– wiadomość z czekolady

Ułóż z czekoladek śmieszną wiadomość dla chłopaka. Na zdjęciu, czekoladowy telegram Be my Superman. Co napisałabyś dla swojego mężczyźny? Ułóż własną, śmieszną wiadomość i zamów ten oryginalny, śmieszny prezent.

51.80 zł

Śmieszny prezent dla chłopaka – Piłka do nogi z czekolady w opakowaniu na prezent z niebieską wstążką Dla Najlepszego Chłopaka. Chocolissimo
Śmieszny prezent dla chłopaka
– piłka z czekolady

Piłka do nogi z czekolady spodoba się fanowi footballu. Ucieszy chłopaka, niezależnie od tego, której drużynie piłki nożnej kibicuje. Dołącz do czekoladowej piłki zalotną wiadomość, np. Dla mojego króla strzelców.

59.50 zł

praktyczny-prezent-dla-chlopaka_edited

Praktyczne prezenty dla chłopaka

Elegancki prezent dla chłopaka

Eleganckie prezenty dla chłopaka

Oryginalny prezent dla chłopaka

Oryginalne prezenty dla chłopaka

zmyslowe-prezenty-dla-chlopaka_edited_edited

Zmysłowe prezenty dla chłopaka

smieszne-prezenty-dla-chlopaka_edited

Śmieszne prezenty dla chłopaka

bottom of page