top of page

Prezent na czwartą rocznicę ślubu dla żony

Zaktualizowano: 25 sie 2023

Czwarta rocznica ślubu nazywana jest kwiatową lub owocową. Zrób ukochanej żonie niezapomniany prezent na czwartą rocznicę, inspirując się motywem kwiatów i owoców.

Pan młody, trzymający na rękach pannę młodą z bukietem różowych róż.
Kwiaty i owoce, są symbolem czwartej rocznicy ślubu. Podaruj żonie piękny bukiet kwiatów lub wyszukany prezent z motywem kwiatów i owoców.

Rocznica Kwiatowa | Rocznica Owocowa


Gratuluję czterech lat małżeństwa!


Wasz związek jest teraz jak kwiat, który przeradza się w owoc. Właśnie dlatego czwartą rocznicę ślubu nazywa się kwiatową lub owocową.


Prezent na czwartą rocznicę ślubu dla żony


Oto pomysły na prezenty z okazji czwartej rocznicy ślubu,

którymi zachwycisz żonę:


Odkryj konkretne pomysły na prezenty dla żony, które dla Ciebie wyszukałam: piękne bukiety kwiatów i biżuterię z motywem kwiatów.


Kwiaty dla żony na czwartą rocznicę ślubu


Zachwyć żonę pięknym bukietem. Przygotowałam kilka barwnych propozycji, którymi możesz zachwycić żonę. Kwiaciarnia internetowa oferuje dostawę nawet już dziś, ale możesz też wyszukać podobne bukiety w Twojej lokalnej kwiaciarni.1. Bukiet białych róż z różowymi akcentami kwiatowymi: Piękna jak zawsze. Delikatny i ujmujący.


ok. 99 zł
 

2. Kolorowy bukiet Różana Dama. Obfita kompozycja kwiatowa, składająca się z rozmaitych róż i ozdobnych kwiatów, doskonale oddaje charakter czwartej rocznicy ślubu.


ok. 129 zł


 

3. Czerwone róże w wiklinowym koszu. Otrzymanie tak obfitego symbolu miłości od męża to jak grać główną rolę w ulubionej komedii romantycznej, tyle że lepsze, bo prawdziwe.


Kosz 24 róż, ok. 499 zł

Kosz 50 róż, ok. 869 zł

 


4. Niezpomniany, personalizowany prezent na czwartą rocznicę ślubu dla żony zrobisz, tworząc własny bukiet róż. Wybierz kolor róż, ich ilość, długość, a nawet styl kompozycji. Dzięki kreatorowi możesz zamówić nawet 1001 róż!


Biżuteria dla żony na czwartą rocznicę ślubu


Pięknie byłoby wyszukać dla żony biżuterię z motywem kwiatów lub owoców. Ozdobami, którymi kobieta z przyjemnością udekorowałaby swoje ciało jest:


Narodził się również pomysł podarowania biżuterii z kamieniami szlachetnymi lub kolorowymi kryształami. Soczyste kolory symbolizują urodzaj, obfitość i pełnię szczęścia, czyli coś, z czym kojarzą się kwiaty, owoce i czwarta rocznica ślubu.


Złoty pierścionek z diamentową orchideą jako prezent dla żony na czwartą rocznicę ślubu.

ok. 3 790 zł


 

Pierścionek ozdobiony brylantami i motywem kwiatu, złożonego z sześciu płatków-szafirów i brylantowego środka.

ok. 4 181 zł


  • 9 opcji wyboru kamieni szlachetnych

  • 3 opcje złota (białe, różowe, żółte) 

Ekskluzywny prezent na czwartą rocznicę ślubu: pierścionek z różowego złota z rubinem i brylantami.

ok. 12 865 zł 

ok. 299 zł


ok. 299 zł


ok. 299 zł


 

ok. 179 zł


Wspaniałej Rocznicy Ślubu,

Roxanne

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page