top of page

Bullet Journal 2, Leuchtturm1917: Notatnik idealny?

Zaktualizowano: 13 lut

Szukasz wyjątkowego narzędzia do organizacji swojego życia? Bullet Journal Leuchtturm1917 może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Ten wyszukany notatnik to również wspaniały pomysł na prezent dla ambitnych i kreatywnych osób. Zobacz, co skrywa wewnątrz.


Spis treści:
Co to jest Bullet Journal


Bullet Journal to notatnik stworzony zgodnie z Metodą Bullet Journal.


Metoda Bullet Journal (the Bullet Journal Method)

Na czym polega Metoda Bullet Journal


Metoda Bullet Journal (the Bullet Journal Method) to praktyka uważności skryta pod welonem produktywności.


Bullet Journal inspiruje do intencjonalności, czyli integrowania naszych działań z przekonaniami i wartościami, które są dla nas ważne.

Na czym polega Metoda Bullet Journal. Intencjonalność.

Twórcą metody jest Ryder Carroll, autor książki: The Bullet Journal Method: Track Your Past, Order Your Present, Plan Your Future.


Jak korzystać z Bullet Journala


Jak korzystać z Bullet Journala


  • ŚLEDŹ PRZESZŁOŚĆ: Przy pomocy jedynie długopisu i notatnika, twórz przejrzysty, kompleksowy i zorganizowany zapis przeszłych zdarzeń.

  • UPORZĄDKUJ TERAŹNIEJSZOŚĆ: Odnajdź ukojenie w ustalaniu priorytetów i minimalizowaniu rozproszenia każdego dnia. Ciesz się kompletowaniem zadań z Twojej listy w bardziej uważny i produktywny sposób.

  • ZAPLANUJ PRZYSZŁOŚĆ: Wyznacz krótko i długoterminowe cele. Rozplanuj złożone projekty w prosty i efektywny sposób, aby żyć z pasją pełnią życia.


Każdy Bullet Journal od Leuchtturm1917 zawiera książeczkę z przykładowymi technikami notowania oraz propozycjami intuicyjnych symboli, które ułatwiają zarządzanie zadaniami.


Zalety Bullet Journala Leuchtturm1917


Zalety Bullet Journala Leuchtturm1917, edycja druga.


Design i wykończenie


Słynący z wszechstronności notatnik Bullet Journal Leuchtturm1917 zachwyca już na pierwszy rzut oka.


Dostępny w trzech atrakcyjnych kolorach – czarnym, granatowym i jasnoróżowym – przyciąga uwagę zarówno estetów, jak i fanów funkcjonalności.Wybierając spośród klasycznej czerni, eleganckiego granatu oraz jasnego, kobiecego różu, możesz cieszyć się notatnikiem dopasowanym do Twojego stylu.


Solidna, twarda okładka i elastyczna gumka zabezpieczają zawartość i chronią bezcenne notatki.


Bullet Journal występuje w jednym, poręcznym, formacie – A5 (148 x 210 mm).


Układ stron i papier


Dwieście sześć ponumerowanych stron Bullet Journala Leuchtturm1917 czeka na zapełnienie tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. 


Umieszczony na pierwszych stronach notatnika index ułatwia szybkie odnalezienie tego, czego szukasz, bez względu na to, jakie informacje postanowisz w nim organizować.


Naklejki z notatnika Bullet Journal 2, Leuchtturm1917.
W tylnej okładce Bullet Journala odnajdziesz kieszonkę, a w niej pomocne, minimalistyczne naklejki.

Godna uwagi w Bullet Journalu Leuchtturm1917 jest również jakość papieru. Ponadprzeciętna gramatura 120g/m2 zdecydowanie umili tworzenie planów i śledzenie ich realizacji. Zapewni wspaniałe doświadczenie rówież wtedy, gdy piszesz piórem wiecznym.


Papier o gramaturze 120g/m2 w Bullet Journal 2, Leuchtturm1917.

System punktowy


To, co wyróżnia Bullet Journal Leuchtturm1917, to genialna liniatura.


Kropki – zamiast linii lub kratki – pozwalają na dowolne kształtowanie treści, co sprawia, że notes adaptuje się do Twoich unikalnych potrzeb. System punktowy ułatwia tworzenie spójnych i zorganizowanych notatek.


Gdy tylko otworzysz Bullet Journal Leuchtturm1917, Twoim oczom ukaże się wyjątkowy wzór siatki i odcinków, dzielących stronę na różne sposoby. Dzięki tym wskazówkom doskonale rozplanujesz tabelki, wykresy, grafy i co tylko zechcesz zamieścić na każdej kolejnej stronie notatnika.


Czarny Bullet Journal 2, Leuchtturm1917.


Długopis Drehgriffel z limitowanej edycji


Dla kolekcjonerów i miłośników ekskluzywnych gadżetów, Leuchtturm1917 oferuje także długopis żelowy Drehgriffel z limitowanej edycji Bullet Journal.


Długopis Drehgriffel, leżący na kropkowanym notatniku Bullet Journal Leuchtturm1917.
Długopis Drehgriffel z logo błyskawicy z limitowanej edycji Bullet Journal.
Długopis Drehgriffel na stronie ze wskazówkami do Bullet Journala Leuchtturm1917.

Mocna konstrukcja i elegancki, heksagonalny design sprawiają, że jest to nie tylko praktyczne narzędzie do pisania, ale także stylowy dodatek do Twojej kolekcji:Parametry długopisu Drehgriffel


Czy warto zainwestować w Bullet Journal Leuchtturm1917


Czy warto kupić Bullet Journal Leuchtturm1917. Granatowy notatnik w kropki.


Bullet Journal Leuchtturm1917 to nie tylko notatnik – to narzędzie, które pomaga w organizacji życia w zgodzie z Twoimi unikalnymi intencjami. Korzystanie z niego jest praktyką uważności i uciechą odnajdywania harmonii w codziennych momentach.


Jego solidne wykonanie, estetyczny design i udogodnienia, takie jak system punktowy i numerowane strony, sprawiają, że to doskonały wybór dla tych, którzy cenią zarówno estetykę, jak i praktyczność.


Dla prawdziwych entuzjastów, opcja zakupu długopisu Drehgriffel z limitowanej edycji Bullet Journal to doskonałe uzupełnienie rytuału.


Bullet Journal Leuchtturm1917 wspaniale spełni rolę eleganckiego prezentu dla wyjątkowej osoby w Twoim życiu. Zachwyci nawet tych, którzy mają już wszystko.Jeśli uwielbiasz Bullet Journal, pokochasz apkę Notion. Zorganizowała moje życie w przejrzysty sposób :) Luźne, chaotyczne notatki stały się przeszłością. Świetna zarówno do projektów prywatnych, jak i zawodowych. Będę o niej dużo pisać przy okazji produktywności i coachingu.


Opinie o Bullet Journal Leuchtturm1917


Używam Bullet Journali Leuchtturm od lat i są one dla mnie zdecydowanie najlepszymi notatnikami – rozmiar strony, jakość papieru, 3 wstążki, kieszeń wewnątrz. To wszystko sprawia, że są idealne. Próbowałem innych marek, ale nie są aż tak dobre.


– Opinia o Bullet Journalu Leuchtturm1917 z Amazona


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page