top of page

Co napisać dziewczynie na przeprosiny za spóźnienie

Szybciutko, skopiuj te ładne i zabawne przeprosiny za spóźnienie, dostosuj delikatnie i wyślij do dziewczyny. Będzie zachwycona!

Co napisać na przeprosiny dla dziewczyny za spóźnienie

Przeprosiny, które aż ociekają empatią roztopią serce każdej dziewczyny. Poczuje się dowartościowana i nie będzie mogła się doczekać aż wreszcie dotrzesz na miejsce Waszej randki:


"Cześć (imię dziewczyny), bardzo mi przykro, że spóźniłem się na nasze spotkanie. Nie chciałem Cię zawieść i zdaję sobie sprawę, że to nie jest miłe uczucie czekać na kogoś, kto się nie pojawia na czas. Chcę Cię przeprosić i obiecać, że następnym razem postaram się być punktualny. Mam nadzieję, że uda nam się nadrobić czas i mile spędzimy resztę dnia/ wieczoru (lub inny kontekst). Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za wyrozumiałość."


Ważne jest, aby okazać szczere skruchę, wyrazić szacunek dla czasu dziewczyny i obiecać poprawę. To pokaże, że zależy Ci na relacji z nią i zrobisz wszystko, aby naprawić sytuację.


Przy okazji humor może pokazać, że zależy Ci na relacji z nią, a jednocześnie umiejętnie przełamać napięcie i złagodzić, ba!, osłodzić emocje.


"Hej (imię dziewczyny), jak mawiają, lepiej późno niż wcale... chociaż wiem, że to nie taka dobra wymówka. Tak czy inaczej, przepraszam za spóźnienie i obiecuję, że następnym razem dołożę starań, żeby przybyć punktualnie. Może powinienem zamówić sobie uciekający budzik, żeby nie zaspać następnym razem?"


"Cześć (imię dziewczyny), zawsze myślałem, że polskie linie lotnicze to najlepszy sposób na spóźnienie się, ale dzisiaj przekonałem się, że inne też są dobre... No i teraz lecę do Ciebie, tyle że na ziemi. Przepraszam, że zrobiłem Ci ten numer, ale mam nadzieję, że nadal będziesz chciała ze mną spędzić czas."


"Hej (imię dziewczyny), moje spóźnienia to taki mój styl - zawsze muszę zrobić wejście smoka. Tak na poważnie, bardzo mi przykro, że musiałaś czekać na mnie i chcę Cię przeprosić. Mam nadzieję, że uda nam się teraz na spokojnie pogadać i dla odmiany pokazać Ci moje mocne strony."


No dobrze, nie myśl już dłużej co napisać, bo tylko bardziej opóźniasz! Miłego spotkania!

bottom of page