top of page

Najlepsze teksty na przeproszenie dziewczyny za spóźnienie

Zaktualizowano: 20 paź 2023

Skopiuj eleganckie, zabawne lub wzruszające przeprosiny za spóźnienie, dostosuj tekst do Twojej sytuacji i wyślij do dziewczyny. Będzie zachwycona!

Co napisać na przeprosiny dla dziewczyny za spóźnienie

Przeprosiny, które zaraz napiszesz roztopią serce Twojej dziewczyny. Poczuje się dowartościowana i nie będzie mogła się doczekać aż wreszcie się zobaczycie.Eleganckie przeprosiny za spóźnienie


  • Cześć [imię dziewczyny], bardzo mi przykro, że spóźniłem się na nasze spotkanie. Nie chciałem Cię zawieść i zdaję sobie sprawę, że to nie jest miłe uczucie czekać na kogoś, kto nie pojawia się na czas. Chcę Cię przeprosić i obiecać, że następnym razem postaram się być punktualny. Mam nadzieję, że uda nam się nadrobić czas i mile spędzimy resztę dnia. Jeszcze raz przepraszam i dziękuję Ci za wyrozumiałość.

  • Kochanie, to był mój błąd i jestem wdzięczny, że jesteś dla mnie wyrozumiała. Przepraszam za spóźnienie. Chciałbym Ci to wynagrodzić. Czy mogę Cię zabrać na kolację, żebyśmy mogli spędzić trochę czasu razem?


Ważne jest, aby okazać szczerze skruchę, wyrazić szacunek dla czasu dziewczyny i obiecać poprawę. To pokaże, że zależy Ci na niej i zrobisz wszystko, aby spóźnienia się nie powtarzały w przyszłości.


Zabawne przeprosiny za spóźnienie


Poczucie humoru może umiejętnie przełamać napięcie powstałe w wyniku oczekiwania na Ciebie, złagodzić i osłodzić atmosferę.


  • Hej [imię dziewczyny], jak mawiają, lepiej późno niż wcale... chociaż wiem, że to nie taka dobra wymówka. Tak czy inaczej, przepraszam za spóźnienie i obiecuję, że następnym razem dołożę starań, żeby przybyć punktualnie. Może powinienem zamówić sobie uciekający budzik, żeby nie zaspać następnym razem?

  • Cześć [imię dziewczyny], zawsze myślałem, że polskie linie lotnicze to najlepszy sposób na spóźnienie się, ale dzisiaj przekonałem się, że inne też są dobre... No i teraz lecę do Ciebie. Przepraszam, że zrobiłem Ci ten numer, ale mam nadzieję, że nadal będziesz chciała ze mną spędzić czas.

  • Hej [imię dziewczyny], bardzo mi przykro, że musiałaś czekać na mnie i chcę Cię przeprosić. Mam nadzieję, że uda nam się teraz na spokojnie pogadać i dla odmiany pokażę Ci moje mocne strony.


Wzruszające przeprosiny za spóźnienie


  • Droga [imię], gdy zobaczyłem, jak zmartwiło Cię moje spóźnienie, moje serce pękło. Przepraszam za sprawienie Ci przykrości. Chciałbym to naprawić i spędzić więcej czasu z Tobą, na który czekasz.

  • Kochanie, widziałem Twoje smutne oczy po moim spóźnieniu i nie ma słów, które mogłyby je opisać. Bardzo żałuję. Twoje szczęście jest dla mnie najważniejsze i obiecuję, że postaram się, abyś wiedziała, że cenię Twój czas.


No dobrze, nie myśl już dłużej co napisać, bo czas leci!

Miłej randki!


XOXO,

Roxanne

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page