top of page

Co napisać dziewczynie na przeprosiny, żeby Ci wybaczyła

Zaktualizowano: 19 kwi


Udane przeprosiny są subtelne i szczere. Chociaż najlepiej przeprosić dziewczynę osobiście, przesłanie odpowiedniej wiadomości też jest świetnym rozwiązaniem.

Mężczyzna piszący tekst na przeprosiny dla dziewczyny na klawiaturze.
Po przeczytaniu tego posta będziesz doskonale wiedział, co napisać dziewczynie na przeprosiny.

Przyjrzyjmy się różnym formom pisemnych przeprosin: krótkim wiadomościom, listom i personalizowanym prezentom.


Sposoby na przeprosiny


Krótka wiadomość


Whatsapp


Wiadomość sms, na WhatsAppie lub innym komunikatorze czy w social media to popularne sposoby przepraszania. Mężczyźni lubią je, ponieważ unikają w ten sposób konfrontacji z niezadowoloną kobietą.


Jeśli powodem do przeprosin jest drobnostka, to czemu nie? Skromna wiadomość świadczy o tym, że poświęciłeś chwilę, by okazać dobre zamiary.

W takiej sytuacji kilka słów w stylu Przepraszam, moje Słoneczko to naprawdę wszystko, czego potrzeba.


Notka na karteczce


Możesz pójść o krok dalej i zostawić wiadomość z przeprosinami jako notatkę w widocznym miejscu. Jeśli mieszkacie razem, przyklej ją do lustra. Oklej całe mieszkanie dla uzyskania efektu wow w wypadku poważnego powodu przeprosin.


Dedykacja


Fajnym pomysłem jest napisanie dedykacji na przeprosiny w książce:


Niech ta książka przypomina Ci, jak jesteś dla mnie ważna.


W zależności od zainteresowań kobiety, może to być na przykład Droga Artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę piękna, kobieca książka o kreatywności.Piękny list na przeprosiny


Ciekawym sposobem na przeprosiny jest napisanie listu. Wybierając tę szlachetną formę, zrobisz na dziewczynie wspaniałe wrażenie, ponieważ mało kto w naszych czasach poświęca czas i energię na pisanie romantycznych listów.


Co napisać w liście? Zacznijmy od tego, co lepiej pominąć, aby list nie brzmiał dramatycznie, lecz wiarygodnie i dojrzale.

  • Nie tłumacz się.

  • Nie obiecuj rzeczy, z których się nie wywiążesz.

  • Nie wyolbrzymiaj.

  • Nie wprowadzaj smutnej atmosfery.

W zależności od przyczyny pisania tego listu możesz, ale nie musisz, nawiązać do powodu przeprosin.


Jeśli powodem przeprosin jest notoryczne spóźnianie się na spotkania, zapominanie o ważnych okazjach lub inne lekko irytujące zachowanie, które nie podoba się dziewczynie, ale nie łamie jej serca, możesz pozwolić sobie na humorystyczne podejście do tematu.


Z drugiej strony, flirtowania z innymi kobietami albo ghostingu nie obrócisz w żart. W poważnych kwestiach powinieneś być bardzo delikatny. Skoncentruj się na tym, by pokazać dziewczynie, że Ci na niej bardzo zależy. Pisz tylko o Was i o tym, że jest dla Ciebie wyjątkowa.


Przykładowy początek listu na przeprosiny

Czuję się okropnie przez to, co się stało i chcę, żebyś o tym wiedziała.
Czuję się podle przez to, że Cię skrzywdziłem i nie wiem czy możesz mi wybaczyć, ale za bardzo Cię kocham, żeby nie spróbować. Wybacz mi, proszę!

Przykładowe zakończenie listu na przeprosiny

Przemyślałem wszystko i dotarło do mnie, że podjąłem złą decyzję. Chciałbym wrócić do tamtej chwili i ją zmienić.
Mam nadzieję, że mój żal boli bardziej niż to, jak zraniłem Ciebie.
Gdybym mógł cofnąć się w czasie, nie dopuściłbym do tego, żebyś cierpiała.

Co ważne, postaraj się używać w treści listu pozytywne słowa. Niech Twój list ma formę wyznania miłosnego i choć nie wybiela błędów, to mimo wszystko niech maluje piękne i zachęcające obrazy w umyśle ukochanej kobiety. Optymistyczna atmosfera dobrze wpływa na kobiety.


Na koniec, zatroszcz się o to, by Twój list na przeprosiny dobrze się prezentował. Sprawdź błędy ortograficzne. Dla piękniejszego efektu, przepisz list na elegancką papeterię (do kupienia w sklepie papierniczym, czasami na poczcie).Prezent na przeprosiny wart więcej niż 1000 słów


Kiedy bukiet dotrze do dziewczyny?

Nawet dzisiaj! Poznaj terminy realizacji.

Opcja powiadomienie SMS.

-11% na wszystkie kwiaty i prezenty w kwiaciarni z kodem:

🏷️ TDPL11


Romantyczny tort na przeprosinyTort niespodzianka to oryginalny, a jednocześnie ujmujący sposób na przeprosiny płci pięknej. Możesz wybrać tort w kształcie serca dla dramatycznego efektu lub po prostu o ulubionym smaku Twojej dziewczyny.


Jej serce na pewno zmięknie i szybko Ci wybaczy!


Dostawa na terenia całego kraju:

Mniam!


Kwiaty z dostawą w 2 godziny


Do przepraszania kobiety można podejść jak do sztuki, polegającej na dobraniu właściwych słów i stosownego podarunku do konkretnego powodu wytrącenia Waszej relacji z harmonii.


Bukiet 50 róż na przeprosiny dla niej.

Kwiaty towarzyszyły przepraszaniu kobiet przez wieki i nadal doskonale sprawdzają się w tej roli. Twoim naturalnym, i trafnym, wyborem będą zapewne róże, najsilniej kojarzone z miłością. Poznaj znaczenie kolorów i liczby róż, aby wybrać najlepszy bukiet - symbolem przeprosin i prośby o wybaczenie jest 15 czerwonych róż.


Istotną rolę odgrywa to, co napiszesz na bileciku dołączonym do kwiatów. Pamiętaj, że nie muszą to być wyszukane cytaty ani głębokie przemyślenia. Czasami warto postawić na proste, ale szczere słowa.


Choć te kwiaty są niemal tak piękne, jak Ty, wiem, że nie naprawią tego, czego przeze mnie doświadczyłaś. Wybacz mi, proszę!
Czuję się podle przez to, że Cię skrzywdziłem i nie wiem czy możesz mi wybaczyć, ale za bardzo Cię kocham, żeby nie spróbować.

Pewnie chciałbyś zostać poinformowany gdy dziewczyna odbierze od kuriera bukiet, prawda? Taką możliwość, powiadomienie SMS, oferuje kwiaciarnia wysyłkowa.


Nadal nie wiesz, co napisać dziewczynie na przeprosiny? Wyślij do mnie maila, to pomogę.


XOXO,

Roxanne

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page