top of page

Jaki prezent na pierwszą randkę

Zaktualizowano: 26 paź 2023

Pierwsza randka i pierwsze cechy, które dostrzega w Tobie dziewczyna stają się szkicem obrazu Twojej osoby, który maluje jej umysł. Z pewnością można podmalować to arcydzieło przemyślanym prezentem.

Skromny prezent, trzymany przez dziewczynę w dłoniach.
Niech prezent na pierwszą randkę podkreśli Twoje atuty.

Pamiętaj, że pierwsza randka to zbyt wczesny etap znajomości by sugerować kobiecie, że nie widzisz poza nią świata. Jeśli z czasem Twój entuzjazm opadnie, zamiana księcia w ropuchę zaboli.


Tak naprawdę, póki co, wiesz tylko tyle, że zależy Ci, by bliżej poznać tę dziewczynę. Być może z nadchodzącej randki wykiełkuje gorąca miłość, ale być może zostaniecie jedynie znajomymi albo nawet nigdy więcej się nie spotkacie.


Dlatego, prezent, który przyniesiesz na pierwszą randkę powinien odzwierciedlać lekkie zauroczenie i być zaproszeniem do dłuższej znajomości.


Jak kobieta postrzega pierwszą randkę?


Kobieta jest podekscytowana pierwszą randką, ponieważ być może pozna wreszcie mężczyznę, który do niej pasuje. Idzie na randkę, żeby sprawdzić czy coś zaiskrzy, szuka szczypty zafascynowania.


Wygląd nie jest najważniejszą cechą mężczyzny, dlatego zwróci uwagę na to, o czym chcesz rozmawiać i w jaki sposób prowadzisz rozmowę.


Jeśli okażesz się dla niej interesujący, miły prezent podkreśli Twoje atuty.


Jeśli nie, prezent raczej nie zadziała jak afrodyzjak. Może jednak wzbudzić w kobiecie sympatię i zaufanie do Ciebie. Dzięki temu zyskasz dobrą koleżankę. Zawsze warto zadbać o to, by kobieta poczuła się tego dnia wyjątkowo. Kto wie, może kiedyś pozna Cię z miłością Twojego życia?


Pierwszy prezent dla dziewczyny


Na pierwszą randkę warto przynieść coś subtelnego, z wyczuciem, co będzie miłym wspomnieniem w przyszłości.


1. Książka

Prezent na pierwszą randkę. Lekka książka na pozytywny temat

Wspaniałym prezentem na pierwszą randkę z dziewczyną jest ciekawa książka na temat, o którym wcześniej rozmawialiście lub coś lekkiego i przyjemnego. Kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna odkrywa przed nimi kawałek swojego świata albo cząstkę rzeczywistości, która wcześniej była dla nich zagadką.


Dla niedawno poznanej dziewczyny, proponuję książkę w stylu Hygge. Klucz do szczęścia. To interesująca, nastrojowa książka, w twardej oprawie i z kolorowymi, inspirującymi ilustracjami – czyli w sam raz na prezent dla kobiety. Czytanie jej przywołuje uczucie szczęścia, ciepła, komfortu i bezpieczeństwa. Ach, czy nie tego kobieta pragnie doświadczać przy mężczyźnie?


2. Kwiaty


Kwiaty pokażą Twoją klasę. Warto obdarować dziewczynę skromnym bukietem, aby poczuła się kobieco. Gwarantuję, że rozmowa będzie płynęła milej.


Jeśli myślisz o podarowaniu dziewczynie kwiatów, przeczytaj, jakie róże wybrać dla dziewczyny.


3. Przysmaki


Niezobowiązującym, ale przemiłym podarunkiem na pierwszą randkę są oczywiście słodkości.


Jeśli Wasza znajomość rozkwita od dłuższego czasu i przenosicie ją na wyższy poziom, możesz się pokusić o personalizowane krówki. Ale jeśli znajomość jest świeża, absolutnie nie.


Jakiego prezentu nie dawać na pierwszej randce?


Dawanie zobowiązującego prezentu na pierwszej randce nie jest dobrym pomysłem.


Zbyt duży lub drogi prezent może sugerować, że:

  • chcesz nadrobić niedobór atrakcyjnych cech hojnością,

  • jesteś zdesperowany, aby zdobyć jakąkolwiek dziewczynę,

  • traktujesz nowo poznane kobiety zbyt dobrze, by warto było być Twoją partnerką.

Kobieta, która jest zainteresowana czymś więcej niż przelotną znajomością preferuje lojalnych mężczyzn. Takich, przez których świeżo poznana dziewczyna nie jest zasypywana wyrazami oddania. Dziewczyny cenią mężczyzn, którzy szanują wszystkie kobiety, ale nie zasypują ich prezentami na pokaz i mocno dbają tylko o swoją partnerkę.


Dla wartościowej kobiety dobrym znakiem na pierwszej randce będzie skromny upominek.Udanej randki,

Roxanne

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page