top of page

Jaki prezent na pierwszą randkę

Zaktualizowano: 23 lis 2022

Pierwsza randka i pierwsze cechy, które dostrzega w Tobie dziewczyna stają się szkicem obrazu Twojej osoby, który maluje jej umysł. Z pewnością można podmalować to arcydzieło przemyślanym prezentem.


Skromny prezent, trzymany przez dziewczynę w dłoniach.
Niech prezent na pierwszą randkę podkreśli Twoje atuty.

Pamiętaj, że pierwsza randka to zbyt wczesny etap znajomości by sugerować kobiecie, że nie widzisz poza nią świata. Jeśli z czasem Twój entuzjazm opadnie, zamiana księcia w ropuchę zaboli.


Tak naprawdę, póki co, wiesz tylko tyle, że zależy Ci, by bliżej poznać tę dziewczynę. Być może z nadchodzącej randki wykiełkuje gorąca miłość, ale być może zostaniecie jedynie znajomymi albo nawet nigdy więcej się nie spotkacie.


Dlatego, prezent, który przyniesiesz na pierwszą randkę powinien odzwierciedlać lekkie zauroczenie i być zaproszeniem do dłuższej znajomości.


Jak kobieta postrzega pierwszą randkę?


Kobieta jest podekscytowana pierwszą randką, ponieważ być może pozna wreszcie mężczyznę, który do niej pasuje. Idzie na randkę, żeby sprawdzić czy coś zaiskrzy, szuka szczypty zafascynowania.


Wygląd nie jest najważniejszą cechą mężczyzny, dlatego zwróci uwagę na to, o czym chcesz rozmawiać i w jaki sposób prowadzisz rozmowę.


Jeśli okażesz się dla niej interesujący, miły prezent podkreśli Twoje atuty.


Jeśli nie, prezent nie zadziała jak afrodyzjak. Może jednak wzbudzić w kobiecie sympatię i zaufanie do Ciebie, co sprawi, że zyskasz dobrą koleżankę. Zawsze warto zadbać o to, by kobieta poczuła się tego dnia wyjątkowo.


Jakiego prezentu nie dawać na pierwszej randce?


Dawanie zobowiązującego prezentu na pierwszej randce nie jest dobrym pomysłem.


Zbyt duży lub drogi prezent może sugerować, że:

  • chcesz nadrobić brak innych atrakcyjnych cech hojnością,

  • jesteś zdesperowany, aby zdobyć jakąkolwiek dziewczynę,

  • traktujesz nowo poznane kobiety zbyt dobrze, by warto było być Twoją partnerką.

Kobieta, która jest zainteresowana czymś więcej niż przelotną znajomością preferuje lojalnych mężczyzn. Takich, przez których świeżo poznana dziewczyna nie jest zasypywana wyrazami oddania. Dziewczyny cenią mężczyzn, którzy szczególnie mocno dbają tylko o te osoby, z którymi wiąże ich dłuższa znajomość. Dla takiej kobiety dobrym znakiem na pierwszej randce będzie skromny upominek.


Pierwszy prezent dla dziewczyny


Na pierwszą randkę warto przynieść coś subtelnego, z wyczuciem, co będzie miłym wspomnieniem w przyszłości. Jeśli myślisz o kwiatach, przeczytaj o tym, jakie róże wybrać dla dziewczyny.


Pozdrawiam,

Roxanne

bottom of page