top of page

Czy warto dać dziewczynie prezent na pierwszej randce?

Zaktualizowano: 1 lut

Atrakcyjna dziewczyna, którą ostatnio poznałeś lub wreszcie zainteresowałeś Twoją osobą dała Ci prawdziwy numer! Gratulacje!

Para na pierwszej randce, w kawiarni.
Podaruj dziewczynie prezent na pierwszej randce, jeśli chcesz, aby czuła się przy Tobie wyjątkowo i kobieco.

Jeśli dziewczyna umówiła się z Tobą na spotkanie, to znaczy, że zrobiłeś na niej dobre pierwsze wrażenie! Myśli, że miło spędzicie razem czas. Jesteś według niej dość przystojny i być może masz to coś. Przyjdzie, żeby się dobrze bawić i przekonać, jakim mężczyzną jesteś! Ona też wpadła Ci w oko, więc na pewno chcesz jej się podobać! Naturalnym pytaniem jest:


Czy dawać prezent na pierwszym spotkaniu?


Jeśli nie przyniesiesz kwiatów, dziewczyna nie będzie zaskoczona i brak bukietu absolutnie nie zniechęci jej do Ciebie. Podarowanie skromnego upominku może jednak przedstawić Cię w bardzo korzystnym świetle jako mężczyznę kreatywnego i dobrze zorganizowanego (świetny plan i perfekcyjna realizacja), który szanuje kobiety i troszczy się o to, aby ludzie czuli się przy nim dobrze! Wspaniale!


Ludzie zapomną co powiedziałeś i co zrobiłeś,

ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli.

Maya Angelou


Nie przynosząc upominku na pierwszą randkę prawdopodobnie poczujesz się nieswojo w otoczeniu mężczyzn, którzy to zrobili i ich rozpromienionych partnerek. Szczególnie jeśli dziewczyna okaże się naprawdę piękna, słodka i interesująca! Nie tłumacz w takiej sytuacji dlaczego ona nie dostała kwiatów (Myślałem, że nie przyjdziesz), nie żartuj nerwowo, że Twoim prezentem są sztuczne kwiaty zdobiące kawiarnię i nie obiecuj, że następnym razem dostanie cały bukiet. To urocze, ale ona już dawno wybaczyła Ci brak kwiatów, a nic nie rozczarowuje tak bardzo, jak niespełniona obietnica. Zapomnij o kwiatach i skoncentruj się na tym, by dziewczyna czuła się wspaniale w Twoim towarzystwie! Zawsze możesz kupić kwiaty zabierając ją po randce na krótki spacer.


Jeśli z czasem Ty i Twoja nowa sympatia staniecie się parą, Wasza pierwsza randka będzie jednym z najważniejszych wspomnień Twojej Ukochanej! Wraz z moim partnerem, co jakiś czas wracamy w rozmowach do pierwszego spotkania i jest to za każdym razem magiczne przeżycie!


Jeśli nie będziecie razem, nowo poznana dziewczyna, której podarujesz skromny dowód zauroczenia stanie się lojalną koleżanką i źródłem nowych kontaktów! Kobiety nigdy nie zapominają, jak się przy Tobie czuły! Dla mężczyzn, którzy bezinteresowanie zatroszczyli się o nie, odczuwają wdzięczość i szacunek.


Z drugiej strony, nie chcesz dawać zbyt drogiego prezentu! Na taki, nawet najwspanialsza kobieta, musi zapracować lojalnością i wsparciem! Nie inwestuj w kosztowne prezenty i atrakcyjne randki dla niej dopóki nie zauważysz jej zaangażowania w Waszą relację i troski o Ciebie!


Choć prezent nie jest najważniejszy, warto dać kobiecie kwiaty lub urzekający podarunek. Podarowując je, pokażesz klasę i stworzysz serdeczną atmosferę.

Jakiego koloru kwiaty wybrać? Czerwone róże podobno sprawdzają się zawsze, a podarowane na pierwszej randce symbolizują zauroczenie. Mogą jednak wydać się zbyt oficjalne i poważne. Na pierwsze spotkanie z dziewczyną fajnie wybrać subtelne i optymistycznie wyglądające kwiaty. Jasny kolor kwiatów zasugeruje dziewczynie, że jesteś opiekuńczym i troskliwym mężczyzną z klasą, bez wprowadzania poważnej atmosfery. Świetne wrażenie zrobi na dziewczynie mieszanka kwiatów różowych i kremowych tak, jak w bukiecie Różowa Chmurka (dostawa nawet w 2 godziny):


Ile kwiatów dać dziewczynie na pierwszej randce? Nie kupuj na spotkanie z nowo poznaną dziewczyną wielkiego bukietu, żeby jej nie wystraszyć. Duży bukiet zajmuje niepotrzebnie miejsce na stoliku i nie jest z nim wygodnie podczas spaceru. Pojedynczy, dorodny kwiat ze skromnym przybraniem lub bukiecik z 3-7 zadbanych kwiatów będzie idealny. Symboliczna, czerwona róża też jest super!


-11% na wszystkie kwiaty i prezenty w kwiaciarni z kodem:

🏷️ TDPL11


Na co zwrócić uwagę? Zadbaj o to, aby kwiaty były świeże i ładne. Odpakuj je zanim spotkasz się z dziewczyną i wręczaj płatkami do góry.


Dobrym upominkiem na pierwszą randkę będą też subtelne, ale gustowne słodkości.


Podsumowując, Twoim priorytetem przed pierwszą randką powinno być stworzenie przyjemnej atmosfery w miłym otoczeniu oraz możliwości poznania się. Skromny upominek sprawi, że dziewczyna poczuje się wyjątkowo, więc nie ma się nad czym zastanawiać — kup mały bukiet lub czekoladki!Wspaniałej randki,

Roxanne

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page