top of page

5 wyszukanych prezentów, którymi zachwycisz męża w jego urodziny

Zaktualizowano: 19 kwi

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent urodzinowy sprawi największą radość Twojemu mężowi, koniecznie poznaj te niezwykłe pomysły na oryginalny podarunek dla mężczyzny. Niech Twój mąż poczuje się doceniony, zaskoczony i szaleńczo zakochany w Tobie.


Oryginalny prezent dla męża na urodziny: Oryginalnie zapakowany prezent dla mężczyzny

Oryginalne prezenty na urodziny dla męża


Niezwykły prezent dla męża na urodziny to taki, który zapewni mu dawkę wyjątkowych hormonów. Hormonów, sprawiających, że w związku pojawia się coraz silniejsza chemia:


  • Oksytocyna – hormon miłości i przywiązania.

  • Dopamina – hormon motywacji.

  • Adrenalina – hormon ekscytacji.


Warto wybrać prezent, który wzbudzi w mężu te emocje, których doświadcza w Waszej relacji najmniej. Jeśli zawsze jesteś dla niego czuła i wyrozumiała, wybierz coś z fantazją, co pobudzi jego wyobraźnię albo wręcz doprowadzi go do granic wytrzymałości. Jeśli bywasz zimna i okrutna, rozpieść go wyjątkowo romantycznym gestem.


Przygoda pełna emocji

Zamiast tradycyjnych prezentów, podaruj swojemu mężowi niezapomniane przeżycia. Może to być lot balonem, jazda quadem czy zorganizowana wyprawa w góry. Wspólne przeżycia budują silne więzi i tworzą wspomnienia na całe życie. Zobacz wszystkie przygody, które możesz podarować mężowi w prezencie:Niespodzianka w sypialni

Nie musisz czekać na urodziny męża, żeby mile zaskoczyć go w sypialni, ale to dobry pretekst, żeby zrobić mu seksowną niespodziankę. Podejrzyj bestsellery w sklepie z bielizną i wyobraź sobie, który komplet najlepiej podkreśli Twoją piękną urodę. Przypomnij mu, jakim jest szczęściarzem. Możesz też przeczytać książkę o tym, jak lepiej zadowolić mężczyznę w łóżku, np. Tantryczny masaż lingam. To nie są zwykłe sztuczki z magazynów dla kobiet.


Przydatne narzędzie do organizacji i kreatywności

Jeśli macie w związku tyle emocji i rozkoszy, że aż przydałaby się chwila wychnienia, rozważ niezwykły prezent dla męża z zupełnie innej kategorii. Podarunek, który jest narzędziem organizacji czasu i motywacji, ale też praktyką uważności – Bullet Journal! Wyjątkowo funkcjonalny notatnik nie tylko pomaga uporządkować życie, nawyki i cele, ale także rozwija kreatywność na zupełnie nowym poziomie! ✨📓 Dostępny w trzech kolorach, a więc możesz kupić drugi do pary dla siebie, aby wspólnie z mężem rozpocząć przygodę z tą wciągającą praktyką. O co chodzi w Bullet Journalu?


Oryginalny prezent dla męża na urodziny: Czarny Bullet Journal

Prezent dla miłośnika sportu

Jeśli Twój mąż jest pasjonatem określonej dyscypliny sportowej, podaruj mu bilety na mecz ulubionej drużyny lub wydarzenie sportowe. Oczywiście jeden z biletów jest dla Ciebie! Nawet jeśli na co dzień nie przepadasz za tym sportem. Bądź częścią jego pasji, chociaż ten jeden raz. Emocje towarzyszące doświadczaniu ukochanej dyscypliny sportu na żywo są potężne.


Poszukujesz skromniejszego prezentu? Możesz kupić fajny gadżet sportowy dla męża w Decathlonie.


Inspirująca książka

Literatura faktu, książka przygodowa, a może coś obcojęzycznego? Wybierz na prezent dla męża książkę, którą przeczyta jednym tchem. Zobacz kategorie książek w Empiku, żeby się zainspirować. 22 lutego wychodzi długo wyczekiwana książka Davida Gogginsa: Bez końca. Jej oryginalna wersja Never Finished jest światowym hitem.


Pamiętaj! Niech Twój oryginalny prezent dla męża wzbudza jak najwięcej emocji z tajemniczej triady uczuć, a zachwycisz go i oczarujesz! Miłość i przywiązanie, motywacja oraz ekscytacja – żona, przy której mężczyzna odczuwa tyle przyjemnych wrażeń to więcej niż żona. To jego bogini.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page