top of page

Prezent na przeprosiny dla dziewczyny

Zaktualizowano: 1 lut

Zastanawiasz się, co kupić dziewczynie na przeprosiny? To zależy z jakiego powodu chcesz ją przeprosić. Eksploruj pomysły i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojej osobistej sytuacji.

Szczęśliwa dziewczyna z bukietem, tuli się do chłopaka po udanych przeprosinach.
Co dać dziewczynie na przeprosiny, aby wybaczyła?


1. Biżuteria na przeprosiny dla dziewczyny


Jeśli chcesz odzyskać zaufanie dziewczyny, pokaż jej, że jest dla Ciebie najważniejsza, podarowując jej biżuterię. Mogą to być kolczyki, bransoletka, naszyjnik lub cały zestaw. Może to być coś skromnego, ale koniecznie z metali szlachetnych i najwyższej jakości. Szczere złoto oznacza szczerą miłość, a kamienie szlachetne odzwierciedlają jak bardzo Ci zależy na dziewczynie.


Kliknij w obrazek, aby zobaczyć wybrany prezent w sklepie internetowym.
Bransoletka (99 zł)2. Kryształ z personalizacjąKażda słabsza chwila w związku może być okazją do tego, by olśnić i zachwycić kobietę niespodziewanym gestem. Trójwymiarowy kwiat miłości zaklęty w krysztale to ekskluzywny prezent na przeprosiny, który zaskoczy Twoją ukochaną i pokaże jej, jak wiele dla Ciebie znaczy. Na krysztale mogą i powinny zostać wygrawerowane Twoje słowa. Nie szukaj pięknych cytatów, wybierz to, co płynie prosto z Twojego serca.


Dłuższa dedykacja będzie pięknie prezentować się na większej statuetce.

3. Kwiaty


Kiedy bukiet dotrze do dziewczyny?

Nawet dzisiaj! >> terminy realizacji <<

Powiadomienie SMS.

-11% na wszystkie kwiaty i prezenty z kodem:

TDPL11


Dobrze jest, gdy prezent na przeprosiny z przykrego powodu jest nietrwały, aby przepraszając nie przypominać całej sytuacji. Dobrym, bo eleganckim i ulotnym prezentem są tradycyjne kwiaty. Piękny bukiet kwiatów, a nawet pojedyncza róża, rozgrzeje na nowo serce ukochanej, a kiedy zwiędnie, razem z nim zwiędną niemiłe wspomnienia. Kup kwiaty w osiedlowej kwiaciarni i wręcz je osobiście albo zamów online, by to kurier dostarczył niespodziewany bukiet z Twoją wiadomością. Jeśli zdecydujesz się na drugi sposób, odwiedź moje ulubione kwiaciarnie internetowe, by mieć pewność, że świeże kwiaty zostaną wręczone Twojej dziewczynie w idealnym stanie i na czas.


Kwiaty dla dziewczyny na przeprosiny. Zgodnie ze znaczeniem róż, tradycyjnie na przeprosiny podarowuje się kobietom bukiet 15 czerwonych róż. Równie dobrze możesz dać inne kwiaty, inny kolor, inną ilość. Najlepiej nieparzystą liczbę.


Kosz kwiatów rodem z komedii romantycznej. Kosze czerwonych róż przesyła się na przeprosiny w komediach romantycznych. Kobiety niesamowicie się przy tym wzruszają. Wykorzystaj moc bukietu kwiatów, który tak pozytywnie się kojarzy!


4. Prezent dopasowany do powodu przeprosin


Jako bonus, przedstawiam kilka inspiracji na podarunek na przeprosiny związanych z konkretnym powodem kłótni lub tzw. focha.


Prezent za spóźnianie się


Co zrobić, żeby dziewczyna nie myślała, że nie szanujesz jej czasu mimo, że wciąż spóźniasz się na randki? Kup dla niej fajnego smartwatcha w MediaExpert. Wręczając sportowy zegarek powiedz jej, żeby zawsze pamiętała, że ją kochasz lub dołącz taką notkę. Odkąd podarujesz jej to cudo, cieszyć ją będzie każda minuta oczekiwania na Twoje przybycie.


Prezent za zapomnienie o urodzinach lub rocznicy


Nie jest tajemnicą, że mężczyźni nie mają pamięci do urodzin i rocznic, natomiast kobiety od braku urodzinowych życzeń i prezentów zaczyna boleć głowa. Jak wiemy, najlepszym lekiem jest dla kobiet seksowna bielizna i perfumy. Porozpieszczaj ją trochę!Prezent za brak czasu


Przygoda dla dwojga. Jeśli chcesz przeprosić żonę za poświęcanie jej zbyt mało czasu, podaruj zmysłową bieliznę, biżuterię lub inny romantyczny prezent, ale przede wszystkim więcej siebie. Zabieraj ją częściej do restauracji, postaraj się o intymny wieczór tylko we dwoje lub zorganizuj wspólną przygodę lub wakacje tylko dla Was. Pokaż, że mimo tego, że jesteś bardzo zajęty, dla niej chętnie znajdziesz czas. W ramach przeprosin możesz zamówić wyjątkowy prezent-przygodę, m.in. masaż dla dwojga, loty balonem czy degustację.


 

Mam nadzieję, że znalazłeś fajny pomysł na przeproszenie Twojej kobiety. Jeśli wykorzystałeś jakiś pomysł albo masz pytanie, podziel się z innymi w komentarzu :)


Powodzenia,

Roxanne

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page