top of page

Czy zadałaś sobie kiedylkowiek te pytania?

Zaktualizowano: 1 lut 2023

Zadbaj o chwilę refleksji dla siebie. Zaparz ulubiony napój, otwórz Twój journal i zrelaksuj się. Odpowiedź na ostatnie pytanie może odmienić Twoje życie.


Kobiecy journaling. Pytania, które powina sobie zadać kobieta.
Czas na chwilę relaksu i refleksji.

Przeglądając książkę The Wild Woman's Way Michaeli Boehm, natknęłam się na te mądre pytania. Przypomną Ci o najskrytszych pragnieniach i marzeniach oraz uświadomią, jak wspaniałą jesteś kobietą. Zapisz pytania w journalu jako inspirację do przemyśleń:

  • Kim jestem, gdy wychodzę do świata?

  • Kim jestem, gdy nikt nie patrzy?

  • Czego pragnie moje serce, gdy się przed niczym nie chronię?

  • Kim jestem, gdy wszystko jest odsłonięte?

  • Jak pragnie poruszać się moje ciało, kiedy jestem sam na sam?

  • Co bym robiła, gdyby nikt niczego ode mnie nie wymagał?

W wirze wymagań dnia codziennego i niekończących się możliwości, niełatwo pamiętać kim jesteśmy, gdy naprawdę jesteśmy sobą. Intensywna aktywność umysłowa, stres i ogólny stan napięcia osłabiają naszą kobiecą intuicję. Dystansują nas od naszych kobiecych ciał. Na szczęście, pielęgnowanie kobiecości i cielesności jest dla kobiet naturalne i odprężające. Dobrym sposobem jest chociażby taniec. Poruszanie się tak, jak masz ochotę w trwającym właśnie momencie. Czy pytania Michaeli Cię do czegoś zainspirowały? Podziel się w komentarzach, aby inne kobiety mogły dzięki Tobie zmienić coś w życiu na lepsze.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page