Jak Przeprosić Dziewczynę

Jak przeprosić dziewczynę

Pewny siebie mężczyzna nie wstydzi się przepraszać. Wręcz przeciwnie, jeśli zawiódł w jakiś sposób kobietę, nie wyobraża sobie, by pominąć swoje błędy milczeniem. Nie przeprasza za wyimaginowane problemy, ale jeśli naprawdę czuje się winny, bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Zdaje sobie sprawę, że najwspanialsze prezenty, podobnie jak słowa bez pokrycia, nie są nic warte.

Jeśli zrobiłeś coś, co zraniło Twoją kobietę, koniecznie uświadom Jej, że jest Ci z tego powodu przykro i dopilnuj, by podobna sytuacja nie zdarzyła się w przyszłości.

Szczere przeprosiny pokazują, że Wasz związek jest dla Ciebie ważny. Jednak jeśli czujesz, że Twoja dziewczyna robi wielką aferę o nic albo nie rozumiesz o co Jej tak właściwie chodzi, porozmawiaj z Nią i postaraj się wszystko wyjaśnić. Nie przepraszaj za własne uczucia ani za to, że jesteś sobą, a nie kimś, kim chciałaby żebyś był. Nigdy nie przepraszaj jeśli nie czujesz się winny.

Jak przeprosić dziewczynę osobiście

Sorry seems to be the hardest word, śpiewał Elton John. Gdy kochasz kobietę, ktorą skrzywdziłeś, to nie wypowiedzenie magicznego słowa Przepraszam jest trudne, lecz myśl, że Twoje Przepraszam, Kochanie może nie wystarczyć, by odzyskać zaufanie dziewczyny. Szczerość jest podstawą i zostanie doceniona.

Decydując się na przeprosiny, postaraj się o spotkanie w cztery oczy. Jeśli nie możesz zobaczyć się z dziewczyną w dniu, w którym zdecydowałeś się Ją przeprosić, umów się z Nią telefonicznie na wspólne wyjście. Nie zapomnij dodać, że bardzo Ci zależy na tym spotkaniu.

  1. Przyznaj, że popełniłeś błąd.
  2. Powiedz: Przepraszam.
  3. Wytłumacz, dlaczego tak się stało, o ile istnieje sensowna przyczyna, na którą nie miałeś wpływu. Jeśli nie, nie tłumacz się.
  4. Dodaj odrobinę emocji, np. Fatalnie się z tym czuję.
  5. Czule Ją uściskaj.
  6. Zapytaj: Co mógłbym dla Ciebie zrobić, żeby poprawić Ci humor? i zrób to albo zrób jej sympatyczną niespodziankę lub zorganizuj miłą randkę.

Jak przeprosić dziewczynę na odległość

Jeśli kobieta nie odpowiada na Twoje telefony albo otwarcie mówi, że nie chce spotkania, będziesz potrzebował innych sposobów na przeproszenie jej. Przeprosiny można wyrazić mimo dzielących Was kilometrów, np. poprzez rozmowę telefoniczną lub rozmowę video. Wyższość rozmowy nad smsami, mailami, a czasami nawet listami, nie polega jedynie na wyrażeniu szacunku do kobiety przez osobisty kontakt. Przeprosiny powinny trafić do serca dziewczyny, a nie do archiwum wiadomości. Utrwalaj tylko piękne chwile. Piękne będą przeprosiny napisane na bileciku dołączonym do kwiatów przesłanych pocztą kwiatową, wygrawerowane na szkatułce z czekoladkami albo napisane w formie czekoladowego telegramu, zamówione na czekoladowej poczcie.

Skorzystaj również z moich wskazówek co napisać na przeprosiny lub zaadaptuj na potrzeby przeprosin pomysły na niespodziankę dla dziewczyny.

Jak nie przepraszać dziewczyny

Odświeżone: 29-09-2017
Napisane: 15-01-2012

PREZENT NA PRZEPROSINY

Czekoladowy Telegram Wybacz Mi Czekoladowy Telegram WYBACZ MI
29.50zł


Wyjątkowa róża zaklęta w krysztale Róża zaklęta w krysztale z osobistą dedykcją
86zł
15 czerwonych róż na przeprosiny Tradycyjne 15 róż na przeprosiny dla Niej
139zł

Dostawa już w 2h + potwierdzenie SMS

Czekoladki na przeprosiny Czekoladki na przeprosiny
149zł


Przeprosiny dla Niej Koszyk smakołyków
149zł

Dostawa już w 2h + potwierdzenie SMS

Świeca do masażu na przeprosiny Świeca do masażu
85zł