top of page

Top 7 oryginalnych prezentów dla joginki, polecanych przez instruktorkę jogi

Zaktualizowano: 19 kwi

Jeśli Twoja dziewczyna uwielbia jogę, odkryj pomysły na prezent dla joginki na Święta, które wzbudzą jej zachwyt! Wybierz podarunek, który pasuje do upodobań Twojej kobiety i przygotuj się na jej reakcję pełną podziwu dla Ciebie!

Fajne akcesoria do jogi na prezent dla dziewczyny, która lubi jogę
Akcesoria do jogi, z których dziewczyny korzystają z entuzjazmem, doskonale sprawdzą się jako prezent dla Twojej joginki.

Pomysły na prezent dla joginki


Wybierz jeden z tych niesamowitych prezentów i zachwyć joginkę w Twoim życiu:1️⃣ Unikalny gadżet sportowy


Jeśli Twoja dziewczyna jest miłośniczką jogi, to prawdopodobnie ceni aktywność i witalność. Dlatego jogince mogą spodobać się niebanalne gadżety ze świata fitnessu.


  • Hantelki pokryte neoprenem. Najmilsze w dotyku, nietoksyczne i niepozostawiające zapachu na dłoniach, czyli idealne hantelki dla kobiety, a także do domu, w którym mieszkają delikatne stworzenia. Poza zaletami neopronowego pokrycia i wysoką jakością wykonania, kobiece hantle PROIRON mają atrakcyjne kolory, a to podoba się płci pięknej.


Hantelki pokryte przyjemnym w dotyku materiałem to wspaniały prezent dla dziewczyny dbającej o siebie.
Ciężarki, które są miłe w dotyku i atrakcyjne wizualnie zachwycą kobietę, która praktykuję jogę lub pilates. Wygodny stand to świetne rozwiązanie na przechowywanie handelków. Można też dokupić z czasem 4, 5, 8 i 10 kg.

2️⃣ Smartwatch GARMIN Venu 3 dla joginki


Dziewczyna, która aktywnie spędza czas na pewno ucieszy się z eleganckiego smartwatcha. Kiedy mówi się o smartwatchach, często na myśl przychodzi Apple Watch, Samsung Galaxy Watch lub GARMIN Fenix.


Na prezent dla kobiety, która jest miłośniczką jogi polecam zegarek GARMIN Venu 3, który łączy zalety każdego z nich. Świetna technologia, w tym GPS, liczne funkcje zdrowotne i monitor snu, a także ekran dotykowy, możliwość odbierania połączeń głosowych i słuchania muzyki. Wisienką na tym smart-torcie jest, jak zwykle w GARMINach, wytrzymała bateria.


Poza jogą, Venu 3 wspiera popularne wśród dziewczyn dyscypliny sportu, m.in. bieganie, jazdę na rowerze, pływanie i kajakarstwo. Ma też fajną opcję medytacji, co może zaciekawić dziewczynę praktykującą jogę.


Więcej fajnych smartwatchów dla dziewczyny zobaczysz wśród pomysłów na praktyczny prezent dla niej.


3️⃣ Hamak do aerial jogi


  • Hamak do aerial jogi – nie dość, że to wspaniały, oryginalny prezent dla wielbicielki jogi, to jeszcze pomoże Ci się wykazać przy montażu. Mmm, jakie to męskie! Dodatkowo, z takiego hamaczka może z radością korzystać każdy, nawet dzieci. Zobacz hamak do jogi w Decathlonie.


4️⃣ Wyjątkowa mata do jogi


Podarowując dziewczynie wyszukaną matę do jogi, obdarowujesz ją nie tylko praktycznym prezentem, ale też nowym źródłem inspiracji. To wyraz troski o komfort Twojej kobiety i wsparcia do jej zamiłowań.


Mata do jogi jest dla kobiety wyjątkową przestrzenią, gdzie może odetchnąć od codziennych spraw, wczuć się w swoje ciało i w pełni zrelaksować. Kiedy dziewczyna rozwija swoją matę, to jakby przenosiła się w inny wymiar, a ten prezent od Ciebie może być portalem do niego ;)


Oto kilka kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę, by spełnić oczekiwania wyjątkowej kobiety.


Materiał

Grubość maty

Długość maty


Na prezent dla dziewczyny wybierz matę, która posiada powyższe cechy. Naturalnie, możesz zapytać kobietę wprost, jaka jest jej wymarzona mata. Przy okazji lepiej poznasz jej gust i potrzeby.
5️⃣ Kobieca książka, nawiązująca do tematu jogi


Jeśli Twoja dziewczyna interesuje się jogą, to zamiast książki o jodze, możesz podarować jej pozycję związaną w jakiś sposób z jogą lub uważnym stylem życia. Niektóre z tych książek to prezent do 20 zł! Oto propozycje:


Jedz, módl się, kochaj, Elizabeth Gilbert. Fascynujące wspomnienia autorki o jej podróży po Włoszech, Indiach i Indonezji, które pomogły jej w rozwoju osobistym i odnalezieniu życiowej harmonii. W książce przewija się wątek medytacji i jogi.


Wielka magia. Odważ się żyć kreatywnie, Elizabeth Gilbert. Tym razem autorka opowiada o kreatywnym życiu i podążaniu za swoją pasją. Dzieli się inspirującymi historiami oraz radami dotyczącymi odkrywania i rozwijania własnego potencjału.


Cztery umowy, Don Miguel Ruiz. Książka bazuje na starożytnych wierzeniach Majów i oferuje cztery zasady, które pomagają osiągnąć osobistą wolność. Choć nie jest bezpośrednio związana z jogą, zawiera mądrości, które znajdują odzwierciedlenie w praktyce jogi.


6️⃣ Voucher na masaż


Czy istnieje kobieta, która nie czułaby ekscytacji na samą myśl o masażu? W moim przekonaniu nie!


A co dopiero joginka? Kobieta, która ćwiczy jogę, ma wyjątkowy kontakt z własnym ciałem i wrażliwe zmysły, więc prezent w postaci masażu to dla niej raj na ziemi.


Możesz umówić Was na masaż dla dwojga albo, jeszcze lepiej, wykonać ten masaż osobiście.


Zobacz vouchery prezentowe do SPA w całej Polsce.


7️⃣ Karnet na jogę lub subskrypcja apki


Karnet do lokalnego studia jogi albo siłowni, która oferuje zajęcia z jogi to rewelacyjny prezent dla dziewczyny. Możesz sprawdzić opinie opcji dostępnych w okolicy albo zwyczajnie zapytać dziewczynę, czy ma wymarzone studio jogi, do którego chciałaby uczęszczać.


Subskrypcja aplikacji, która oferuje jogę to świetna możliwość prezentu dla dziewczyny, która swobodniej czuje się praktykując jogę w domu albo, wręcz przeciwnie, często podróżuje.


Pamiętaj, że najważniejszym prezentem jest Twoja miłość i wsparcie. Być może najwspanialsze, co możesz podarować teraz swojej kobiecie, to wspólnie spędzony czas, np. praktykując razem jogę!


Wybierz podarunek, który najlepiej pasuje do pasji i potrzeb Twojej dziewczyny, a z pewnością ją zachwycisz! 🎁💕


Znalazłeś wśród pomysłów na prezent dla miłośniczki jogi coś fajnego dla Twojej dziewczyny? Jeśli chcesz więcej inspiracji, odkryj wszystkie kategorie prezentów dla dziewczyny.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page